Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki volt a fogadott orvosa a...

Ki volt a fogadott orvosa a kismamának aki most halt meg Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Tudja valaki a nevét?
2010. nov. 30. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fogják nyilvánosságra hozzni nehogy azt hidd...viszont érdeklődni biztosan tudsz ha oda tartozol, szerintem simán megsúgják minimum a nővérek
2010. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon kiváncsi lennék... Csak remélni tudom, hogy nem az akihez járok...
2010. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

[link]



Itt mutatják a magánrendelőjét

2010. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem az elöző linket és a magánrendelő oldalán Dr Deák Csaba szülész-nőgyógyász neve látható.
2010. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tegnap volt a tévében, Dr. Deák Csaba...de már írták is itt..csak nem értem nem üti meg a tv a bokáját?
2010. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Deák?Nem értem.Ma reggel a tv2-n mutattak egy papírt ezügyben.Ott meg látható volt, hogy a magánrendelő a Gyümölcs utcában van, és a doki 2002. óta rendel ott.

Akkor ezt most nem értem.

2010. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, a Deák doktor volt... Kiváncsi leszek mi lesz ebből!
2010. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Volt itt egy kérdés hogy kinek mi a véleménye Deák dokiról és ott is megjelent, hogy nála halt meg az anyuka. leírták azt is hogy nagyon pénzéhes és mindenkit a magánrendelőjébe hív, túlhordatja a gyerekeket, hogy minél többször fizessenek a kismamák.... túlhordásnál minden napi ellenőrzéskor elveszi a lóvét. Aztán hirtelen eltűnt az egész topik. véletlenül törölték..... hihetetlen hogy működik a cenzúra....
2010. dec. 1. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A Deák volt egyértelmű, mert lombikos volt a kismama, és lombikos kismamákkal ő foglalkozik. (Egyébként több műtét volt, lehet a Gyümölcs utcai távolította el a méhét a nőnek.)

És én róla feltételezem is, hogy megcsinálta.

Mi csak 4D-s ultrahangon voltunk nála, mert akkor még csak nála volt és velünk is eljátszotta. Sosem felejtem el, azt mondta nagyon pici a baba. Elrohantam a dokimhoz, azt mondta 24 hetes babák jönnek világra, átlag 500 grammal, hogy lenne kicsi az én 900 grammra becsült babám. Bárkinek meséltem a városban, képzeljétek azt mondták pici a baba, azt volt a kérdés: A Deák mondta, ugye?


Rá egyébként teljesen ráillik a gonosz magánorvos képe.

Sok pénzt lenyúl ezekkel az ál vizsgálatokkal, márkás autóval jár, tipptopp rendelője van, betegekkel annyira nagyon nem foglalkozik, szülésre ritkán ér oda vagy pont síel, visszaadja a borítékot, hogy kávéztam már százezret szoktam kapni stb stb.

Ja és a szobatársamnak, császár után volt vmi problémája (természetesen valami dolga volt doktor úrnak, így csak a szülés után 1 héttel ért be a kórházba), azt mondta a csajnak, nem tudom miért tartják még itt, de délután mehet haza, aztán a hét vége felé a magánrendelőmben megnézem mi a probléma. Tíz perc múlva visszajött, hogy azt mondták a kórházi orvosok, még hétvégére se mehet haza, sajnálja. akkor átteszik a vizsgálatot a következő hétre. Fogadott orvos és utána se nézett, miért van tartják még bent a csajt? Nemhogy tudott volna bármit is mondani, mi okozza a problémát, mikor engedik haza, mire vigyázzon? A csaj meg csüngött minden szaván, mert a jó doktor úr, annyi mindent megtesz a betegeiért.

2010. dec. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Deák doktorról nagyon sok rossz dolgot lehet mondani hiszen a pénzt tényleg szereti, de ennek ellenére én például 14 éves korom óta járok hozzá. Az akkori problémámat tökéletesen megszüntette. Nővéremnek méhszájsebét tökéletesen ellátta azóta tünetmentes.

Legutóbb egy évig kínlódtam azzal hogy milyen problémám lehet,nagyon rosszul voltam, elmentem deák doktorhoz fogamzásgátlót íratni mint minden 3. hónapban és mondtam neki a rosszullétem és addig nem hagyott a vizsgálatokkal amíg ki nem derült hogy pajzsmirigy betegségem van. És ezt ő állapította meg mint nőgyógyász.

Szóval igen, biztos hogy nagyon lehúz pénzzel de én akkor is hálás vagyok neki hogy segített ebben is :)

2014. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!