Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés? Miért kockáztattok?

Apás szülés? Miért kockáztattok?

Figyelt kérdés
Szóval, kövezzetek meg, de nem vagyok az apás szülés élharcosa.Szültem 2x, de soha sem engedtem be a férjem.Pedig foggal-körömmel jött volna.Ma mondja az ismerősöm/barátnőm, hogy mióta szült, és bent volt a párja azóta- és ennek 2 éve- semmi szex, és a pali meg is mondta, hogy amit ott látott az őt sokkolta, és mint ANYÁT csodálja, de mint nő, neki megszünt létezni.Szóval áldom az eszem, hogy nem engedtem be, most is azt mondom, hogy jól tettem.Lehet, hogy embere válogatja, de szerintem egy nőnek sem kellene a szexuális életét ezzel kockáztatni.Legyünk őszinték, nem egy szép látvány.Szóval Ti hogy gondoljátok?
2010. júl. 17. 19:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/142 anonim ***** válasza:
57%
Hát én sem engedném be a párom,ha oda kerülne a sor!(Még nincs babánk)Meg ő sem szeretne bejönni,ezt meg is mondta!Én sem kockáztatnék...!Ez a nők,és az orvosok dolga,szerintem!24/L
2010. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/142 anonim ***** válasza:
83%
Amikor anyum szült engem apu bent volt és azóta jobban tiszteli anyut meg a nőket a szülés csodája,viszont igen én is hallottam,hogy bizony volt már olyan eset,hogy a pasi bent volt és azóta nem nyúl a feleségéhez,nem azért mert már nem szereti,hanem mert sokkolta az a látvány és innentől kezdve undorodik a dologtól. Hát van ilyen is és olyan is:D
2010. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/142 anonim ***** válasza:
63%
Nálam sem volt bent a férjem (mellesleg orvos is igy még annyira rosszabb lett volna) Nem bánom. Januárban sem jön be:-)
2010. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/142 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Én 2 éve szültem, félig-meddig apásan. Megbeszéltük a férjemmel, hgoy amíg vajúdok bent lehet, de a szülésnél nem, épp az ilyen történetek miatt döntöttünk így - én sem szerettem volna, ha megundorodik tőlem. Megértette és nem lett semmi gond (megjegyzem, a burokrepesztésnél rosszul lett, így ki is kísérték :) Anyukám volt bent a szülésnél, mert nem szerettem volna egyedül lenni. A férjemmel azóta sincs semmi problémánk, nagyon boldogok vagyunk 3-an :)


Nem kell megkövezni az hozzám hasonló gondolkodású nőket, csodás dolog a szülés-születés, de szerintem nem férfiaknak való látvány.


Attól még ugyanolyan jó apa lesz, az a férfi is, aki nincs bent szülésnél, mintha végignézné.

2010. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/142 anonim ***** válasza:
70%
Az a férfi aki undorodik a szüléstől,mondván nem neki való látány,az nem is férfi!! Azt meg embere válogatja,ki szeretné,hogy ott legyen a férfi szülésnél vagy sem...
2010. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/142 anonim ***** válasza:
93%

nálunk is nővéreméknél januárba jön a 2. baba :)

az ő férje bent volt szülésnél..de elájult pár perc után xD és azóta ugyanúgy szereti nővéremet :D

2010. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/142 A kérdező kommentje:
Száz szónak is egy a vége, egy férfi nem oda való.Még akkor sem, ha ezt váltig állítja.Fogalma sincsen mit fog látni, feltéve ha nem a sokadiknál van bent.Márpedig ez a ritkább.És amikor már ott van, persze hogy nem fogja mondani, hogy "jajj szivi annyira undorító volt.."És ezek után ha a szex csak mesebeli fogalom, akkor nincs min csodálkozni.Szerintem.
2010. júl. 17. 20:15
 8/142 anonim ***** válasza:
88%

A lányunknál bennt volt a férjem,végig...38 órás szülésem volt.Nem is tudom mit tettem volna nélküle.Szerintem minket még jobban összekötött.A szexel semmi gondunk nem lett.....Ö is tudja mi is az a gyerek szülés.....

A fiunknál nem tudott bennt lenni,mert a lányunkkal volt.

Aki akar be megy aki nem az nem.......

Ez nem kockáztatás.....

Aki nem akar az nem is lát semmi olyat ami nem az ö gyomrának való.....

A férjem azt mondta,ö nem vágja el a köldökzsinórt.Ès láss csodát még is elvágta.Büszke boldog apuka és férj!!!!!

2010. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/142 anonim ***** válasza:
22%

Mert ma elhiteteik az anyukákkal,hogy a szülés könnyebb lesz,ha az orvosokon kívül van mellette valaki. Ez bagy az apa,vagy anyuka stb.

Ez csak hiszti és beképzelés,de divat.

Régen is szültek az asszonyok,akkor is voltak nehéz szülések,és semmit nem használt volna, ha van valaki mellettünk.

Én sem engedtem volna meg senkinek,hogy bent legyen,amikor szülök.

2010. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/142 A kérdező kommentje:
És mitől ájult el?
2010. júl. 17. 20:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!