Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináltok a másik cicitekkel?

Mit csináltok a másik cicitekkel?

Figyelt kérdés
Mikor szopiztatok, a másik mellmből ömlik a tej és mindenem csurom tejes lesz (aztán meg az a jellegzetes szag áraszt el mindent). Fejni nem akarom, mert 2 ciciből szopizunk és mellből akarom adni a babámnak a tejcsit. A melltartóbetét nagggyon kevés nekem, a textilpelus pedig szintén ronggyá ázik (1 szopi=1 teljes pelus, naponta 10-szer szopizunk, az hetente 70 textilpelenka!) és ugyanott vagyok: tejszag mindenütt és mindenhol tejes vagyok. Ti hogyan oldjátok ezt meg? Nagyon szükségem lenne egy jó tanácsra...
2009. dec. 14. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a tejszagot majd megszokod és egy idő után már nem is érzed :D:D, egyébként nálam is ez volt a helyzet, most már azért kibírok egy napot két textilpelussal, a melltartóbetétek esélytelenek :D. Egy idő után beáll. 7 hetes a babám
2009. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért a textilpelus általában elég volt. De volt, hogy az egyik kezemmel a picit fogtam, a másikkal a csöpögő cici alá cumisüveget tartottam. Engem sokkal jobban zavart, hogy éjjel teljesen átázott rajtam a pizsi (legalább éjjel nem akartam melltartóban aludni). De ez a tejbőség csak pár hónapig tartott a szoptatás elején, aztán beállt a kereslet-kínálat egyensúly.
2009. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanígy volt eleinte. Kb. a babám 2 hónapos koráig szó szerint ömlött a másik mellemből a tej, napi 10 textilpelust tutira elhasználtam, az éjszakai szopiknál az ágyam tiszta tej lett, a lepedő is, durva volt. 2 hós kora után kezdett javulni a helyzet akkor már csak napi 3-4 textilpelus fogyott. Most 6 hónapos múlt a kisfiam, de még napi 8x cicizik és már csak napi 1 pelust használok el. Tarts ki, idővel rendeződni fog, vagy vegyél Avent tejgyűjtő kagylót amit bele kell tenni a melltartóba és összegyűjti a tejcit ( én is már bánom hogy nem vettem ).
2009. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudtam eltenni későbbra, ami "összecsöpögött", úgyhogy én is csak ajánlani tadom az anyatejgyűjtő kagylót. Volt, hogy 40-50 ml volt benne a szoptatás végén.
2009. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak az elején van így, bár nem írtad, hány hetesek vagytok.

Én úgy csináltam, hogy a textilpelust, vagy a melltartóbetétet rányomtam a mellbimbómra, mintegy elzárva a "csapot".

2009. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fagyasztasz le, később jól jöhet.
2009. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
őszintén szólva irigyellek benneteket,hogy van tejcsitek bőven...én összegyűjteném,mert minden cseppje kincs,sajnálnám azt ami kárba megy
2009. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tejgyűjtő kagylót vásároltam. Nagyon nagy szolgálatot tett nekem az elején. Volt, hogy 30 -40 ml is nyertem vele a fagyóba.
2009. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tejgyűjtő kagyló tényleg nagyon jó lehet, kár, hogy én csak most szereztem róla tudomást. Nekem is rengeteg tejcsi kárba ment, jobbanmondva textilpelusba és melltartóbetétbe. Szerintem szerezz ilyet, mert tényleg jól jön később a lefagyasztott tejcsi, akár pótolni, akár majd a zöldségpüréket hígítani vele.
2009. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt a tejgyüjtö kagylót használtam!nagyon jó dolog,meg tudod venni gyógyszertárban is nem csak aventes van!miért eteted 2mellbőL?nem elég neki egy ciciből?csak azért mert ha egy ciciből enne és utána tudnád azt a cicid fejni akkor el tudnál tenni tejet arra az idöszakra ha kellene!És ott lesz majd a hozzátáplálás amikor jól jön majd a lefejt tejcsi hozzákeverni a pépekhez!
2009. dec. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!