Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mint szoptató anya mit ehetek,...

Mint szoptató anya mit ehetek, ihatok, ami lazítja a székletet, de nem fúj?

Figyelt kérdés

Milyen gyümit lehet enni? Hüvelyest nem lehet, tehát főzeléket sem, tejet sem lehet sokat, gyümiből sem mindent...Bajban vagyok, mert kezdek székrekedéses lenni, hiányoznak ezek a dolgok.

És inni is, a szomjam nem veszi el a víz, a teát meg nem kívánom ilyen melegben, és a limonádétól is kezd csömöröm lenni..

Tudom, ez ezzel jár, megalkudni kell, csak hátha van valakinek valami tippje:-)


2008. jún. 26. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem fözöl kompottot,ha lehül,ebben a melegben "aranyat"ér.(nekem is,és a babóm is szereti)

Egyél sok gyümit,banán és aprómagvasok kive´telével.

Nyugodtan napi 1-2 joghurtot ill.1bögre tejet ihatsz,semmi bajod nem lessz,sem a babónak.Annyira szükséged is van.Krumpli fözelék,tök fözelék.

Mennyi idös a babád???

2008. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Danone Activia aranyat ér ilyen esetben. Nekem is az segített. Este egy pohár...
2008. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom olvasd el ezt. Nagyon hasznos:

[link]

2008. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én úgy tudom mindent lehet enni csak keveset, és pl babot is ehetsz pépesítve, meg borsót...

De vannak ilyen rost tabletták amik lazítják a székletet, menj és nézd meg vagy bioboltba vagy gyógynövényesnél. Én is ezt eszem mert a vas nekem is tömöríti a dolgokat :)

Tejet meg én úgy tom, lehet inni 2-3 bögrényit..

Gyümölcsből lehet akármit... ill te tudod neked mi okozott bajt. De ha délelőtt eszed és keveset akkor nem éjjel lesz sírós, ha véletlen szelet csinál. Használod az infakolt. Esetleg.

2008. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!