Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a leghatásosabb tejszap...

Melyik a leghatásosabb tejszaporító tea?

Figyelt kérdés
Kisfiam tejci igénye egyre nagyobb, és én nem szeretnék tápszerhez nyúlni. Most próbálkozom a tejszaporító fejéssel, szedem a More Milket, és innék teát is, de nem tudom, melyiket válasszam. Érdekelne, hogy Nektek melyik vált be a legjobban.
2011. márc. 14. 14:46
1 2
 1/14 xStefix ***** válasza:
100%
Vagy more milk, vagy tea. A kettő együtt nem.
2011. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gátolják egymás hatását? Erre nem is gondoltam...
2011. márc. 14. 14:53
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Off: Miért nem szeretnél tápszerhez nyúlni?
2011. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Off: második válaszoló, ez tényleg komoly kérdés?


Kérdező, valóban vagy az egyik vagy a másik, én a more milk-et nem szedtem, helyette Herbalakt teát ittam. (nem laktoherb, az filteres, és fájt tőle a babám hasa, ez teafű, és nagyon bevált)

2011. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Off: persze, h komolyan kérdeztem. Miért él még mindenkiben a 30 évvel ezelötti "tápszer" fogalma? Ezeknek a mai tápszereknek már közük sincs ahhoz.

Nem vitatom, hogy az anyatej a legjobb, de ha elapad, nem kell azért ennyire görcsösen ragaszkodni hozzá...Némelyik tápszer gyanitom több és jobb a babának, mint némely anyukák táplálkozási szokásaibol képzödö tejecske.

2011. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, hogy ezek a tápszerek már nem "azok" a tápszerek. Én mindenesetre amíg csak lehet, és amíg csak tudom a babámnak biztosítani a tejet, addig azt szeretném adni neki. Nem ragaszkodom hozzá görcsösen, mert tudom, hogy az nem sok jóra vezet, és ha nem lesz elég neki, természetesen éheztetni nem fogom, de most még mindent meg akarok tenni annak érdekében, hogy anyatejet kapjon. Mielőtt tápszerhez nyúlnék, el akarom mondani magamról, hogy én mindent megpróbáltam...
2011. márc. 14. 15:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejött a Laktoherb.
2011. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 xStefix ***** válasza:
100%

Szoptatás -> saját tejes pótlás -> donor női tej adása -> és csak most a tápszer. Ez a helyes sorrend, tisztelt második válaszoló.


A mai tápszerek már tényleg jobbak, mint a 30 évvel ezelőttiek. - De pl. a Milupa épp most hívott vissza két típust, mert "túlontúl" jók voltak, túlzottan sok vitaminnal és ásványi anyaggal! Ez az anyatejjel ellenben soha nem történhet meg, ugye...

Mert a közhiedelemmel ellentétben, sem túl sok, de még túl kevés tápanyag sem szokott lenni az anyatejben, akármit is egyen az anyuka szoptatás alatt. Sokkal hamarabb lesz neki magának hiánybetegsége, mint hogy a baba "éhezzen".


Kérdező, a legfontosabb a gyakori inger, elsősorban a gyakrabb (igény szerinti) szoptatás, ennél hatékonyabb nincs! Mellette persze próbálkozhatsz ezzel-azzal (kifejezett szaporítószerrel valóban csak külön-külön), ha szükségét érzed - de erre mindenképp figyelj oda. Sok sikert! :)

2011. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De hát a more milkhez írják hogy lehet pluszban tejszaporító teát inni!

Akkor most mi van?

2011. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a Mecsek tejszaporítóteát iszom. Nekem bevált.
2011. márc. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!