Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » TSMT torna okozhat atmenetileg...

TSMT torna okozhat atmenetileg alvasi gondokat, zaklatottsagot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 eves kisfiammal most kezdtuk a tsmt tornat, mozgasfejlodesben le van nagyon maradva, amiatt. Eddig 6x tornaztunk es a kerdesben emlitetteket tapasztaltam, nagyon nehezen alszik el, kevesebbet is alszik es ugy altalanosan zaklatott, sokat sir, rossz a kedve, ami eddig nem volt ra jellemzo.

Mosolygos, nyugodt, vidam kisfiu volt eddig, de kb a harmadik torna utan lett ez.

Nalatok volt ilyesmi tapasztalat?



ápr. 23. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megeshet. De beszélj erről a terapeutával. A regresszió általában a fejlődést jelzi.
ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, átmenetileg alvási gondokat és zaklatottságot is okozhatnak. Az én gyermekem szó szerint ideges volt és nehezen nyugodott meg, és az alvása is zavarossá vált. Szerencsére túl vagyunk rajta. Ti is túl lesztek. Vagy már túlvagytok?
máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi! Igen, mar az ejszakai alvasa rendezodott es a kedve is jo ujra :) A nappali viszont total felborult, de az is lehet, hogy ezen a ponton nincs koze hozza mar, csak eppen at akar allni 2 alvasrol 1-re, nem tudom.


Egyebkent nagyon sokat fejlodott a tornanak hala, tobbet haladtunk most kb 1,5 honap alatt, mint eddig 3 honap alatt. Kar, hogy korabban nem jutottunk el, mert a neurologus nem javasolta es biztam benne…

máj. 28. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Végre egy anyuka, aki elviszi a gyereket orvoshoz, ha baj van 👏🏻 👏🏻 👏🏻 👏🏻 👏🏻 👏🏻
máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj a mi sztorink nagyon hosszu. De igen, millioszor jartunk es jarunk is orvoshoz meg. Szerintem is jobb, ha a gyereket eloszor egy neurologus latja es nem egy random gyogytornasz. Csak ugye nem mindegy, milyen orvos, nehez megtalalni a jot.
máj. 28. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Kívánok egészséget, boldogságot :) 2 és 4 voltam 🙏🏻
máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!