Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A férjem meg pofozta a fiúnkat...

A férjem meg pofozta a fiúnkat és nem tudom hogy mit tegyek most?

Figyelt kérdés

A fiúnk 15 éves és tegnap este nem józan alapozba jött haza de alkohol szaga nem volt a férjem nyitott neki ajtót és amikor meg látta 2 hatalmas pofont kapott. Én oda rohantam sírva hogy ne bántsa én is kaptam egyett (de az akkor nem is érdekel) és azt mondta majd ő meg neveli és engem is. Én le fektettem a fiam és az ő szobájába aludtam el a fotelben. Reggel haza jöttem a gyerekkel együtt anyámhoz. Azóta a férjem többször is hívott de nem vettem fel neki. Anyák ti mit tennétek ?



egyébként soha a 18 évünk alatt nem emelte fel egyikünkre se a kezét



2023. szept. 9. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
61%

A gyerek megérdemelte, 15 évesen már iszik..

De az,hogy Téged is megpofozott az nem fér bele...

2023. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
86%

"nem józan alapozba jött haza de alkohol szaga nem volt"


Most akkor mit és mennyit ivott a gyereked?

Ha szemmel látható, hogy nem józan, akkor magyarán megmondva részeg volt. Akkor hogyan lehet, hogy nem volt alkoholszaga?

Egyáltalán honnan jött haza és mikor? Ha buliban ill. szórakozóhelyen volt, akkor erről ti tudtatok előzetesen?


A férjed hogyan viszonyul az alkoholhoz? A gyerekkel kapcsolatban mit engedne és mit nem? Beszélgettetek erről? Van köztetek nézetkülönbség ebben?


Az semmiképp se megoldás, hogy nem veszed fel a telefont. Még ha el akarsz válni, akkor sem. Igenis vedd fel ill. menj vissza és üljetek le beszélni erről. Ha nem akarsz semmit megbeszélni és válni akarsz, akkor is a minimum korrektség az lenne, hogy ez megmondod neki, legalább telefonban.

2023. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
81%
A lrobléma az,hogy téged is megütött.Nem vagyok a verés híve,de a fiataloknak kell a kemény kéz.
2023. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:
#2 mert nem ivott hanem szívott legalábbis nekem ezt mondta.este 8 kor jött haza de mi úgy tudtuk hogy focizni megy a barátaival.anyit enged neki amennyit én. Nem vagyunk túl engedékenyek de szigorúak se. A férjem nem iszik utálja az alkoholt és minden drogot.altalabban a véleményünk mindig még egyezett de most nem. Gyerekre kezét nem emelünk én így vagyok vele ő meg meg pofozta őt
2023. szept. 9. 22:30
 5/73 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk, ha füvet szívott, a gyerek nagyon is megérdemelte azt a pofont.

Az gáz, hogy téged is megpofozott.

2023. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sem fer bele hogy teged meg pofozott.

Ha a gyerek füvet szívott, akkor szerintem is megérdemelte.

2023. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
70%
Az még rosszabb mint az alkohol.Kérdező 15 éves kis taknyosrol beszélünk.Ha most ezt csinálja,mi lesz később?
2023. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
88%

Tisztázd magaddal, hogy neked mi a véleményed a füvezésről.

Utána azt, hogy egy kamasz fiút akarsz - e egyedül nevelni.

Azt is, hogy ezzel jót teszel e neki.

Végül azt, hogy az egyik rövidzárlatos viselkedés mennyivel jobb, hasznosabb, építőbb a másiknál.

2023. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
33%

Csak szólok, hogy a férjed simán kihívhatja rád a rendőröket és hazavitetheti a fiatokat, mivel te önkényesen elvitted a gyereket a lakcíméről, ráadásul nem is vagy hajlandó a kapcsolatot felvenni vele.

Asszem családi állás megváltoztatásának hívják.

2023. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
#9 hogy mi ? Dehát meg ütötte a fiamat és el viheti tőlem mert el hoztam ?
2023. szept. 9. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!