Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Gyermeketek csinálta ezt?

Gyermeketek csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyáltalán jó helyre raktam-e a kérdésem.

22 hós lányom hónapok óta visít. Kiabál. Mintha az ördög szállta volna meg sokszor. Itthon, utcán, boltba, rokonoknal, bárhol. Ha mondani akár valakit, ha örül, ha haragszik (v) égtelen sikítasba kezd iszonyat ciki sokszor bele bárhova menni.

Miért csinálja ezt vajon?

Mindig leguggolok hozzá suttogva beszélek hogy ő is elhalkuljon de sokszor már szerintem rajtam érzi a feszkot és csakazert is tolja tovább.


2023. aug. 2. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2023. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2023. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2023. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Hiszti volt, 2-3 órás. De ő autista. Ordítással,sírással, önbántalmazással sokszor vérig, kizökkenthetetlen volt. Olyan 3 éves koráig.
2023. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Persze!


Még belém is harapott!

2023. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Rájött, hogy ezzel mindig kap figyelmet, barmilyen helyzetben. Nálunk működött, hogy megmondtam neki, nem tudok vele foglalkozni sajnos, ha sikít. Olyankor ha tehettem, el is mentem a közeléből, nyilván nem közterületen. 1-2 hét alatt leszokott róla.
2023. aug. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Szintén 22hós, szintén hónapok óta ez megy.

Mellé toporzékol, sőt mostanában képes (lenne) megütni is. Dobálózik, földhözvágja magát.


Ha ránézek azért, ha nem nézek rá akkor meg azért.



Dackorazak. Majd elnövi (remélhetőleg).

Fiamnak is volt ilyen időszaka, kb 1 évig tartott.

2023. aug. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem. Szerintem felreértettetek.

Ez nem hiszti. Nem követi sírás, kovetelőzés, hiszti.

Ez szimplán kisebb rövidebb felvisitasok. De 1001 db/nap.

Bele is feszül sokszor a kezét felemelve ökölbe szorított kézzel teszi. Majd elhalkul.

En nem hisztire gondoltam.

2023. aug. 3. 06:21
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
2-es vagyok, én tudom, hogy nem hiszti. Tetszik neki a hangja. Lányom is csinálta ezt, sőt, most három és fél évesen kedvenc elfoglaltsága, hogy sikítással megijeszt minket 😅
2023. aug. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 20 hónapos. Igen csinálja..igaz nem folyamatosan de időszakosan. 1 éves kora óta néha rájön és akkor 1 hétig csinálja, hogy buli a sikitas és neha meg vigyorog is hozzá nézi a reakciókat. Aztan abbahagyja és hetekig ismét nem veszi elő.


Ilyenkor általában simán ugyanúgy csinálok mindent. Nem adok se negatív se pozitív figyelmet rá. Semmit de tényleg semmi. Tudom nehéz mert baromi idegesítő frekvencian tudja tolni...🤣 De nálunk eddig bevált. Ilyenkor kb csinálom ugyanúgy a dolgom. Nem látványosan nem szólok hozza. Tényleg úgy teszek mintha semmi se történt volna. Általános néhány nap és így raun a dologra.


Próbáld ki te is.

2023. aug. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!