Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek az ovisjelek nem...

Szerintetek az ovisjelek nem bélyegzik meg a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nem a gyerekek választják, legalábbis az én időmben nem mi választottuk. Persze minden fiú autót, vagy egyéb "értelmesebb" jeleket szeretnének, bezzeg én megkaptam a borítékot, mintha már akkor eldöntötték volna, hogy én nem leszek "menő". Mintha felállítottak volna egy táplálék láncot, aminek engem az aljára száműztek.

2015. febr. 13. 19:56
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Én pöttyös bögre voltam és mai napig emlékszem rá, szerintem ezt senki nem kapta utánam abban az oviban, de akármivel próbálom visszamenőleg összekapcsolni az az utáni életemből, komolyan, de semmivel nem tudom még erőltetve sem 30 évre visszamenőleg. :)
2015. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Engem nem bélyegeztek meg, annyira nem, hogy nem is emlékszem mi volt a jelem. Az csak egy jel!
2015. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
na, nevessetek, nekem sárkány volt a jelem :))) Tudott valamit az óvónéni :P
2015. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 sandrachnologic ***** válasza:
100%
Biztos azert utalok vásárolni, mert kiskosar volt a jelem... Micsoda összefüggés, mar megerte ma felkelni! 😄
2015. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
én köcsög voltam.
2015. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
1. es vagyok. Eszembe jutott. Gyűlölöm a mosogatást és senki más nem csinálja meg. Még egy bögrét sem mos el helyettem. Lehet az oviban dőlt ez el. Bár szerintem a kisautóval is ugyan így megszívtam volna a mosogatással.
2015. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Az én jelem házikó volt. Öööö... megbélyegzés? Ezzel? Hogyan? Nekem tetszett.
2015. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
86%
Jajj.... de, ebben is tuti a rosszindulat, mert az az oka, hogy nem voltál menő, hogy nem autó voltál, hanem boríték. Nem azért, mert antiszociális voltál és magadba forduló, ááá. Mások hibája, már az óvodában mások szúrtál el az életed! :D Ez a legszánalmasabb hárítás, amit valaha hallottam, pedig sokminden nyavajgást végigolvastam már :D Ez veri a legtöbbet! :D N31
2015. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bölcsiben kiskakas volt, aztán fazék. Akkor most mesterszakácsnak kellene lennem. :-) Na jó, kísérletezek, és jó vagyok a konyhában, de nem ezen a vonalon haladtam tovább.

Öcsémnek volt repülő meg boríték, de se pilóta se postás nem lett, még bélyeget se gyűjt. :-) Fotózni viszont nagyon szeret, és ügyes is.

2015. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Huha akkor most rájöttem, miért dolgozok boltban.:-O Nekem is kis piros kosár volt a jelem.:-)
2015. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!