Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy engedjem el könnyen?

Hogy engedjem el könnyen?

Figyelt kérdés

Igaz még csak február van, de szeptemberbe kezdené a kislányom az ovit és engem már most elkap a félelem, hogy nem velem lessz. Eddig max 3órát volt nélkülem. Bölcsibe nem jár ezt még akkor eldöntöttük amikor a pocakban volt.

Tudom, hogy kell neki a társaság hiszen érzem, hogy lassan kevés vagyok neki. Minden merre megyünk(mindenféle klubba, játszóházba).Vannak gyerekek a családban azokkal is rendszeresen találkozunk.

De az én anyai szívem meghasad🥺


febr. 19. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Az gondolom megvan, hogy a gyerek majd felno es onallo egyeniseg lesz. Nem azert szulted, hogy veled legyen az orokkevalosagig, hanem azert, hogy o is elje az eletet. Ami most ovodas elet, aztan iskolas elet, aztan jonnek a kandurok, es igy tovabb. Bekelj ezzel meg.
febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Az baj
febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Pl.kezdd el most, hogy 3 óránál tovább bízod valakire. Nem miatta, magad miatt, mert nem egészséges, amit csinálsz.
febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél éved van arra, hogy fokozatosan hozzászoktatod magadat arra, hogy nélküle is létezz. Bízd másra heti pár órát. Apjára, nagyszülőkre, tesódra.
febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Simán bölcsibe adtam, annyit beteg hogy nem sok minden változott. De a személyiség fejlődésének jót tett,plusz a betegségek megerősítik az immunrendszerét.
febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a probléma pontosan? Ennyire nem kell birtokolni a gyereket.

Bölcsibe én sem adtam, soha nem is akartam, de az ovi más azért.

Gondolj arra, hogy amit érzel, rá is rossz hatással lesz.

Hogy hogy engedd el, azt igazából te majd lerendezed magadban, ez a kisebbik gond. A lényeg az, hogy a gyerek ne érezze, ne lássa a bizonytalanságod. Vidd be határozottan, széles mosollyal, hogy neki könnyű legyen. Aztán majd megszokod.

febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért mert nem nevetve dobom be a gyereket oviba nem jelenti azt,hogy birtoklom meg magamhoz akarom láncolni.vagy másnak ennyire könnyen ment?pár sor írásból el van könyvelve az anyuka 👌 igen imádom a gyerekemet és írtam is,hogy tudom már kevés vagyok neki.mellesleg jövő szeptembertől lenne kötelező az ovi ha annyira birtokolni akarnám,akkor nem adnám be most!a másik dolok az,hogy 3óránál tovább nem voltunk egymás nélkül hát az én családom nagyon messze van a páromét meg hadjuk.....Szerintem látatlanban senkit nem szabad megkövezni vagy véleményt alkotni róla!én nem azt kérdeztem,hogy engem elemezzetek ki csak annyit,hogy lelkileg,hogy legyen könnyebb az elengedés hiszen elindul egy új korszak egy új napi rutin!

De látom itt csak annak van értelme ha abszurd kérdést tennék fel...

febr. 20. 05:20
 8/8 A kérdező kommentje:
De természetesen köszönöm a kérdésre adott választ 😊
febr. 20. 05:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!