Gyereket fogadtatok örökbe? Vagy adtataok örökbe? Hányat és meddig vártatok?

Figyelt kérdés

Hány évesen adtátok/fogadtátok?

Jó döntés volt?

Most hogy vagytok vele?

Csak gondolkodtam az örökbefogadáson és szeretnék pár ilyen történetet olvasni;)

Köki a válaszokat:)



2023. jún. 4. 21:17
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és a gyerek mikorra,

mennyire szokott hozzátok?

2023. jún. 4. 21:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen facebook csoport, ott érdenes olvasgatnod
2023. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Újszülött volt, mi 40 felett. 1,5 évet vártunk, alapítványtól érkezett. Nagyon-nagyon jó döntés volt, a családunk, az életünk vele teljes.
2023. jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2 napos volt amikor kaptuk a hívást.Következő héten hétfőn láttuk először.Csütörtöktől -vasárnapig bent voltam vele a kórházban.Kovetkező héten hétfőn Gyámhivatal és végülis 2 hetesen hoztuk haza.

Azóta 1 éves.Nagyon ragaszkodik hozzánk ráadásul nagyon apás.

Nem igazán marad senkivel tehát nem lehet a nagyszülőkre hagyni pedig az én anyukám minden nap látja és találkozik vele.

A férjem 39 éves volt én 40.

Mi majdnem 6 évet vártunk rá.

Jó döntés volt úgy érzem.

Ugyan úgy vannak nehéz napjaink.Ennek nincs jelentősége az, hogy hogyan érkezet hozzánk.Mindenki imádja.A család teljesen elfogadta, hogy örökbefogadtuk.Nekünk csak így lehet gyerekünk.

Ha kérdésed van nyugodtan írj!

2023. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!