Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki fog saját adventi naptárat...

Aki fog saját adventi naptárat kirakni, milyen apróságokat raktok bele?

Figyelt kérdés
3-5 éves gyerkőcnek.
2014. nov. 11. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már gyűjtöm a dolgokat. Lesz benne pici csoki, de nem minden nap. Ilyenek vannak már: hajcsatok, hajgumik, mini kirakó, mini nyomda, matrica, karácsonyi hűtőmágnes, karácsonyfadíszek, festett kavics. Egy részét én csinálom este, vagy most már vannak kirakodók, ott lehet apróságokat venni. Ja,lesz benne rénszarvasos zokni is. Kb. fele lesz csokika. 3,5 éves lányok amúgy.
2014. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1 évesemnek minden nap 1 db keksz lesz.

3,5 évesnek hajgumik, csillámtetkó sablon, hajcsat és csoki, szaloncukor, keksz.

6 évesemnek szaloncukor, csillámtetkó sablon, csoki, keksz.

2014. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A már említettek mellé én vettem az Ikeában pici ujjbábokat, az is 1-1 nap ajándéka lesz.
2014. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hajcsat, hajgumi, bugyi, zokni, lufi, karácsonyi sütikiszúró arra a napra mikor együtt sütünk, pici nyomda, matrica, szívószál mánia, a maradék helyre szaloncukor 5 és 3 éves lányoknak. 2 éves fiamnak ugyanez, csak hajcsat és hajgumi helyett pici autó, pici járművek.

Ti miből készítitek magát a naptárt?

2014. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én kinéztem azt, ami az Aldiban ( [link] van vagy ami a Lidlben ( [link] lesz, két gyerkőcöm van, úgyhogy kettőt veszek, bár a kisebbik 15 hós, neki még az idén nem rakom ki.

Köszi a válaszokat, én is hasonlókra gondoltam, apró hasznos dolgok (zokni, toll, ceruza, mini autó, gyurma és hozzávaló eszközök, szép fogkefe, figurás szappan, dm-ben fürdéshez gyurma vagy fürdőgolyó, apróbb játékok, mini könyv, notesz, stb.), maradék napokra én is csokira vagy szaloncukorra gondoltam.

2014. nov. 11. 21:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Én wc-papír gurigából szeretnék adventi naptárt csinálni, valami ilyesmire gondoltam: [link]

Én is változatosan szeretnék bele pakolni, néha csokit, szaloncukrot, néha valami apróságot, hétvégi napokra meg esetleg programot.

2014. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gurigából csináltam tavaly mind a két gyerkőcnek. Nagyon frankó lett.

Pont ma vettem piros termó anyagot, abból varrok zsákokat.

2014. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nagyon kevés most az időm, így valami gyors megoldás kellett volna, neten találtam ötletet, ami megtetszett, mert nagyon egyszerű, hogy 24 sima műanyag pohárba lehet rakni a meglepetéseket és becsomagolni sima karácsonyi csomagolópapírba egyenként. Én gondoltam, hogy szaloncukor formájúra csomagolom, egy szép kosárba rendezem őket és a fenyőfa alá teszem, mert mi általában korán díszítünk, hogy sokáig ünnepi legyen a hangulat. De közben ráakadtam a lidl-es naptárra.
2014. nov. 11. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik évben vettem a neten kinder figurákat,azok kerültek bele.
2014. nov. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én tavaly a wc paír gurigásat csináltam amit már belinkeltek,piros krepp papírba csomagolva,szaloncukor formájúra és felkötöttem egy fenyő girlandra amit az apukájuk felszögelt a szobaajtójuk fölé!

Amúgy a kérdésre válaszolva!

Fiaim vannak,tavaly ezek voltak:kisautók,kindertojás magába csoki nélkül(ismerőstől szereztem)nyomda,karácsonyos lyukasztó,lufi,tetkó(igen a nagyobbik fiam oda van a tekókért)aszalt gyümik,magok,dió stb,mini matricás-kifestő füzet,vízes csempekréta(saját készítésű),kisnotesz,minisíp,buborékfújó!

Maradékba csoki,szaloncukor!

2014. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!