Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon meg vagyok ilyedve! Mi...

Nagyon meg vagyok ilyedve! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak vasárnap óta mandzulagyulladása van vagyis csak volt mert már teljesen jól van!Most este ahogy aludt el egy pici köhögés jött rá és ahogy a kisarcát megsimogattam az állkapcsa allatt egy csomót éreztem!Tudom,hogy ilyenkor a nyírokcsomók meg vannak duzzadva de ez...hogy is írjam úgy "szaladgált" a bőre alatt,kb 1-2 cm-re ide-oda!Ez így normális egy nyirokcsomónál??

Mi lehet ez,nagyon megilyedtem???



#ijpi
2014. máj. 15. 21:22
 1/8 anonim válasza:
Feltétlen nézesd meg gyerekorvossal!!
2014. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a nyirokcsomó mozog a bőr alatt, ha nem mobilis akkor lenne baj, mert az daganat is lehetne. nyugodj meg, ez nyirokcsomó, és pár nap alatt elmúlik
2014. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondja a doki, hogyha mozog a csomó, akkor nincs gond. Én képes voltam emiatt egyszer vasárnap kivívni, halálra rémültem, hogy mi baja a gyereknek. Szerintem ne aggódj, tuti csak nyirokcsomó és gyerekeknél az sem ritka, hogy hónapokig is érzed így. A biztonság kedvéért mutasd meg majd a dokinak, de addig de aggódj! :)
2014. máj. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kivívni-kihívni és de aggódj- NE aggódj! :)

Bocsi.

2014. máj. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orvosként látatlanban: nyirokcsomó, hetekig ott lehet. Amíg mozog, ne aggódj. De ha jobban alszol, ami érthető mutasd meg a háziorvosodnak.
2014. máj. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen, a fül alatt. Nyirokcsomó-gyulladás, semmit kellett vele csinálni, magától elmúlt. Én is nagyon megijedtem.
2014. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!

Próbáltam volna hívni délelött a dokinkat de nem értem el,így felhívtam a védőnőt és mondta hogy nyugodjak megez tuti csak a nyírokcsomó!

Közben anyukám is mondta hogy ez a természetes és jó ha "mozog".

Azért figyelgetem még sokáig és ha nem múlik elviszem dokihoz!

2014. máj. 16. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha meg van fázva a kisfiam, neki is duzzadtabb. Pláne a tiednek mandula is... én is ugyan így megijedtem, de szerencsére el is múlt, ahogy a megfázás is. Jó egészséget!
2014. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!