Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lefogna valaki? Agyonütöm a...

Lefogna valaki? Agyonütöm a gyerekemet!

Figyelt kérdés

Azt hittem alszik, síri csend volt a szobájában. Amikor hallottam a hangját bementem hozzá, hát mi tárul a szemem elé? Alvás helyett kidekorálta a falakat. Az anyagot a fenekéből szedte.

Agyonütöm!!!


2012. jún. 29. 16:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Ez most vicc? Fogj egy darab ruhát, és mosd le. Ne bántsd, hiszen gyerek még.
2012. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

:)))

Nemár!:)

Ezt én is eljátszottam annak idején, és anyukám azt mondta ha a számban is volt szépen....:S

Tudom, tudom nehéz ilyenkor lenyugodni, de....gyerek, na. :)) Most vagy igyál egy kávét, vagy egyél egy sütit, vagy nézd a tv-t 10 percig....aztán kezdj neki a falnak.....De ne üsd agyon!!!!!:)))

2012. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Az én fiam anno a bébikomp kerekével húzogatta a kaki csíkokat a padlószőnyeg teljes területén.Bosszantó,de egyben vicces is.
2012. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Már letöröltem.

Én most cseppet sem látom viccesnek a dolgot. :(

Ennél azért több esze kéne hogy legyen egy 4 éves gyereknek.

2012. jún. 29. 16:14
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem is igazán a fal idegesít, hanem az, hogy turkál a fenekében. Ezt eddig is csinálta (már többször megbeszéltük, hogy nem szép dolog), de még soha nem szedett ki belőle semmit.
2012. jún. 29. 16:15
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Az en kisfiam igaz kisebb (28 honapos) de tegnap ugyan ezt csinalta a bolcsibe. :( Lefekvesi ido volt, a tobbiek szepen elaludtak o meg nem volt almos. Fekudt az agyon es kozben dekoralta a pelusabol kiszedett cuccal az agyat meg a mellette levo falat. Elkepzelem szegeny gondozo nenik arcat amikor eszrevettek mit muvelt. :( Mikor a ferjem ment utanna delutan 3-kor akkor mondtak neki, hogy mit muvelt.
2012. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Olvasva most vicces, lehet én is agyon alkarnám csapni a csemetét, ha Ő tette volna.

Nyugodj meg. Ennél rosszabb nem nagyon lehet már.

2012. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Dekorálás miatt nekem is csaphatnékom van, nálunk a bordűrt kezdte el tépdesni, és amint felkel, feláll az ágyban és folytatja a műveletet.

Igaz, az enyém még csak 15 hónapos, tehát sokkal kisebb, mint a tied.

Kapott érte büntetést? Lehet, hogy vele mosattam volna le a falat, talán abból tanul, hogy ez nagyon rossz dolog, amit tett. Azért 4 évesen tényleg nem olyan kicsike, hogy ne fogná fel, mit tett.

2012. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ma az 5 évesem kente ki az öccsét tetőtől talpig margarinnal. Hajába vastagon állt. Csak azért mert a mai nap másodjára le akartam ülni 5 percre ide a gép elé. Ennyi elég volt neki. Rá félórával ollóval levágta a tesóról a pólót amíg elmostam a tányérjukat

Egy 5 évesnek is adhatna ki többet az esze.

Nyilván ma ilyen nap van.

2012. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nincs semmi baj az értelmével, nem fogyatékos!


Büntetést kapott. Nem mehet az udvarra játszani és nem nézhet mesét sem. Most éppen a kistesót terrorizálja! Megyek megmentem! :(

2012. jún. 29. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!