Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vitamint adtok a...

Milyen vitamint adtok a gyereketeknek, és miért? Leginkább 2év körüli gyerkőcök érdekelnek, de bárki véleményét szívesen veszem! Csak az írjon aki ad (nem adok mert mű, meg hasonló dolgokra nem vagyok kíváncsi)!

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Cebion multit kapott eddig, de most a doki javaslatára váltottunk az Immunotrofina nevű vitaminkészítményre, ami immunerősítő. Lányom sokszor volt beteg, ezért most inkább ezt használjuk. Finom ízű, és úgy tűnik bevált, sokkal gyorsabban meggyógyult mióta használjuk és azóta nem beteg (remélem így is marad).
2012. febr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is cebion multit adok,másfél éves a kisfiam,és ha elfogy mi is azt a másik félét is ki fogjuk próbálni.Az én kisfiam nem szereti a gyümölcsöket,ezért is tartom fontosnak hogy máshogy kapjon vitaminokat.
2012. febr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Forever Kids. Minden benne van, ami kell és egyáltalán nem mű, nem szintetikus, az egyik legjobb vitamin ma a piacon.
2012. febr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 14 hónapos, Cebiont adok és Vigantolt. C vitamin és D vitamin bevitel miatt.
2012. febr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 23hónapos,én is a Cemion 2x Multi szirupot adom neki.A kislányomnak javított az étvágyán.

De hamarosan elfogy,kifogjuk próbálni amit az első írt,az immunerősítés miatt.

2012. febr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

cebion 2x multit kapja a 13hónaposom, és az aktivál kid omega3 a 2,5évesem.

Eddig bevált nekünk.

2012. febr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szintén Cebion multi
2012. febr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Forever Kids multivitamint és foreveres C vitamint kap a lányom úgy 2 éves korától. Most 5,5 éves, eddig egyszer volt olyan beteg, hogy antibiotikumot kellett kapnia, amúgy max náthás, de az is gyorsan lezajlik nála. Lehet, hogy nem a vitamin miatt van, de nem cserélem le másfajtára :)
2012. febr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Február elején volt 2 éves a fiam, ősszel elkezdtem adni neki a sima cebion cseppet. A két éves státuszon mondta a dokinéni, hogy kipróbálhatjuk a Cebion multit is, egyszer ezt, másszor azt. De mivel a multi csak 2 hónapig használható fel, az csak akkor fogy el, ha mindennap azt kapja. Úgyhogy most a multit kapja minden nap.


Amit még rendszeresen kap, de az nem vitamin, az az oscillococcinum. Ezt ősz vége felé kezdtem el neki adni hetente egy tubussal, és eddig egyszer sem volt beteg, pedig az apukája egyszer eléggé lebetegedett, és egyszer én is voltam náthás.


Ezeket megelőzés céljából adom neki, mivel nyers zöldséget egyáltalán nem eszik, gyümölccsel is igencsak hadilábon állt. Bár az elmúlt pár hétben nagyon rákapott a gyümölcsre, de előtte csodaszámba ment, ha 3-at beleharapott egy alma gerezdbe...

2012. febr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!