Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi okozhat zöld nyákos,...

Mi okozhat zöld nyákos, tonhal szagú kakit egy 20hós kiscsajnál?

Figyelt kérdés
Még szopizik,de pár napja kapott tejet elöször nyers formában. Mellgyuszim volt pár napja,azóta semmi más normális kaját nem fogad el.Akkor rengeteget szopizott,(többet mint elötte) s most azóta is többször szopizik.Az eddigi 5-6 helyett van hogy 10et is. S nagyon büdiket pukkantgat. Lehet a tej a ludas?Holnap már nem kap.
2011. dec. 4. 22:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mi épp arra gyanakszunk hogy amikor orvosnál voltunk vele multhéten akkor ott szedett össze valamit,mert kb azóta van ez a helyzet. S szerintem hétvégén nincs orvos. Itt nálunk legalábbis..
2011. dec. 4. 23:12
 2/16 anonim ***** válasza:

Zold nyak a szekletben gombara utal, a haziorvoshoz vagy a helyi ANTSZ-be kell vinni mintat, abbol megcsinaljak a tenyesztest.

DE!!!

Nyakos szekletet okozhat a tej, ezt szinezhetik zoldre kulonbozo etelek (kivi, etelszinezo). Ha mar tobb mint 3 szekletnel is fentallt a problema, akkor mindenkeppen haziorvoshoz kell fordulni.

2011. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A zöld kaki lehet betegség jele is.Az én kisfiamnak is volt olyan fél évesen de az nem volt büdös.
2011. dec. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

hogy érted, hogy nyers tejet? a házi tejet mindig forralni kell, még felnőtteknek is, mert nagyon nagy bajt okozhat!

ha meg bolti tej, az hőkezelve van, tehát nem nyers.

de lehet egyébként a tejtől.

de a védőnővel mindenképpen beszélj, 10 szopi egy nap az rengeteg :S

2011. dec. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan valamilyen fertőzést kapott. Nem biztos, hogy a tejtől, de akár lehet is. De nem azért mert tej, hanem valamilyen baci lehetett benne. Felforraltad neki?

Ez megmagyarázza a sok cicizést is, hiszen a hasmenéssel sok folyadékot veszt.

2011. dec. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Eddig is sokat szopizott.Főleg csütörtökön mert akkor lábra se birtam állni a 38fokos lázamtól.S egész nap egyedül voltam. Most hivja a dokit anyum,hogy mit mond. Ma már nem büdös, s nem is zöld. Hanem "egészséges" szopi sárga csak turós kissé.. Egyébként karácsony elött 22-én lesz 20hós,csak amikor kiirodott a kérdés akkor gondolkoztam h még nincs is 20hós..
2011. dec. 5. 10:42
 7/16 anonim ***** válasza:
De hát itt a válasz! Te is beteg vagy, bizonyára azt kapta el ős is.
2011. dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát ha a mellgyulladás betegség és azt el tudja kapni... Különben már jól vagyok..
2011. dec. 5. 11:29
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudom. Némi iróniát érzek. Bár azt hiszem itt senkinek se kötelessége segíteni, mégis próbálok.


Hívd fel a gyerekorvost, ezt tudom még tanácsolni.

2011. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ja, egyébként a "vicces" kérdésekről navigáltam ide. Már akkor sem értettem, hogy neked ezen mi vicces, hiszen mindenki csak segíteni akart, de már rájöttem, hogy nálad van a defekt.
2011. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!