Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a legaranyosabb (legviccese...

Mi a legaranyosabb (legviccesebb) dolog amit mondott a gyereketek és szakadtatok a röhögéstől?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 21:49
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

2 és fél éves,jött ma,hogy úgy elfáradt (a youtoubon kattingatott a hugának mese főcímdalokra,egyikre a másik után)szóval mondta,hogy úúúgy elfáradtam.Jött be az apja,mondta neki is,hogy apa,úgy elfáradtam. -Mibe kisfiam?

-Hát ebbe a pulcsiba,meg nadrágba...

(végülis igaza volt,azt hittem megzabálom!)

2010. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%

Iker húgaim vannak, íme 2 történet: :)


Egyik csajszi kb. 5 éves volt, amikor találtam Tictacot. Nem akartam adni neki. Kérdi:


-Mi az? Tictac?

-Nem, gyógyszer. (Mondom, hogy tereljek... :))

-Akkor fáj a fejem!


XD

A másik pedig egy bölcs mondással gazdagított minket:


Amiért kicsi vagyok, azért van az ujjamban egy csont! :)


És lehetne még sorolni ezer évig...

2010. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Az én nagylányom 3 éves és 4 hónapos Ma reggel felköltöttem hogy menjünk az oviba rám nézett elmosolyodott és azt mondta:Úgy tűnik hogy ma rossz leszek!
2010. okt. 29. 22:11
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

2 éves kisfiam mondta ezeket:


Amikor Apa ügyesebben öltöztette, mint én, közölte vele: Anya kicsit béna!


A nagyijánál volt, és mikor érte mentünk bevezetett a meglehetősen rendetlen szobába és ezt kiáltotta izgatottan: Hú, mit csináltam! Mekkora kupi van!


De már több oldalnyi aranyköpése van, hihetetlenek ezek a lurkók:)

2010. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

4 éves kislányom magában bábozgat, mint kiderült a Jancsi és Juliskát, és pedig hallótávolságból figyelem:


"....és akkor mentek, mendegéltek a sűrű erdőben, és egyszer csak megláttak egy cukrászdát!"


:-))

2010. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
90%
és pedig = én pedig
2010. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

Tobb is van:

1.Ebed kozben beszelgettunk az asztalnal. Epp arrol beszeltunk, h atugrunk a szomszed varosba, azt villamossal megyunk majd az ismerosomkehez.3 eves unokahugom ranezett a villajara es tagranyilt szemekkel megkerdezte: Ezzel?

2. Ez nem beszolas, de vicces tortenet. Amikor 20 honapos kisfiam rosszcsontkodik, mindig megkerdem tole: miert nem fogadsz szot? Erre o mindig konyekig nyulkalt a szajaba.

Egyszer aztan leesett, h miert. Miert nem FOGADsz szot. A lelkem mutogatta a fogat!:-D

2010. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
87%
Hu hát rengeteg ilyen van pl boltba voltunk vmelyik nap papájátol sokszor hallja hogy fáj a szive ugye nos álunk a sorban a pénztárnál kisfiam nagyba fogdosa derekát és közbe sohajtozik nagyokat egyszer csak megszolal anyu nekem ugy fáj a szivem azt hiszem hogy ennek mütét lesz a vége papátol tanulta aszöveget .Erre kérdezem tőle és hol fáj hát anya itt a szívem erre édes kisfiam a a szive helyert derekát nyomkodja .Akor a másik nyáron felvettem kicsit kivágott felsőt kijövök a szobából az akkor 3 éves kisfiam azzon mod megszolalt anya mars visza a szobába mit fog ehez a ruhához szolni az emberek annya légyszives ne égesél már D
2010. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Na ez jó volt:)),Anya mars vissza a szobádba.
2010. okt. 30. 15:28
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

A poén értéséhez tudni kell, hogy a dinnyét magozva adtuk a gyerkőcnek, és mindez dinnyeszezonban történt. Nos:

Mazsolás kuglófot sütöttem, a kétéves kisfiam nagy örömmel falatozott, majd ránézett a tányéromra, megállt az evésben, szépen letette a tányérjára a sütit, komolyan rámnézett, és azt mondta: Anya, várjál, semmi baj. Pillanat, kiveszem neked a magot, jó? És a lelkem kimagozta nekem a kuglófot:))

2010. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!