Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mióta a kisfiunk megszületett...

Mióta a kisfiunk megszületett a férjem szinte nem is fogalalkozik a 2 lányunkkal. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Mióta kisfiú megszületett, csak vele foglalkozik, a lányokat elhanyagolja. Játszani is csak a kicsivel szokott, csak arról beszél, hogy neki mit kell venni, milyen ruhákat játékokat. Ha mondom, hogy a lányoknak is kellene valami, csak annyit mond, hogy akkor vegyem meg nekik. Ha munkába van és felhív, csak a kicsiről kérdez. Rokonságban, barátoknak mindenkinek csak a kisfiúról beszél. Facebookon a lányokról csak régebbi képek vannak fent, amik még a kicsi születése előtt voltak, mióta megszületett csak a kicsiröl tölt fel képet, és csak apa-fia idézeteket oszt meg. Összefuzottunk vásárlás közben egy kollégájával, akinek leesett az álla mikor megtudta, hogy nekünk 3 gyerekünk van. Mondta, hogy ő azt hitte a férjemnek a kisfiú az első babája, mert csak róla beszél, a 2 lányról nem is tudott...

máj. 9. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam még ilyen helyzetben így baromi nehéz tanácsot adni. Elképzeltem, hogy a férjem ilyen legyen, hát lilult a fejem és nem tudom megérteni, hogy viselkedhet így. Azt még megértem valahol, hogy vágyott fiúra és örül neki, de azt, hogy ezért a két lányt konkrétan semmibe veszi. Na azt nem tudom megérteni. Ráadásul nagyon sokat számit az, hogy a lányok ezt megérzik és sérülhetnek lelkileg, hogy apjuk tesz rájuk.

Ez nem az a kategória amire azt lehet mondani, hogy csinálja csak vagy finoman jelezgetni kellene. Itt drasztikusabb lépés kellene.Amikor kérdőre vontad mit mondod miért viselkedik így?

máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Összefuzottunk vásárlás közben egy kollégájával, akinek leesett az álla mikor megtudta, hogy nekünk 3 gyerekünk van


Hát pedig nem titkolta, ha a fb-n fent vannak a lányok...

máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Régebbi képek vannak fent. Mióta a fiunk megszületett róluk egyet sem rakott fel, nyílván nem lapozik mindenki vissza 8 hónapra visszamenőleg mikor bejelölik.

De nem is arról van szó, hogy titkolja, hanem hogy ennyire nem beszél róluk, hogy aki nem ismeri olyan régóta annak fel sem tünik hogy ők is vannak.

máj. 9. 13:18
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
Nem kell visszalapozni, elég rámenni a fényképekre...
máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez a kolléga ezek szerint nem ment rá.
máj. 9. 13:21
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
5, tehát akkor nem a férjed titkolja őket a kollégák elől, hanem őket se érdekli.
máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Szàmomra èrthetetlen, hogy nem került ez mèg szóba köztetek hogy nem kèrdeztèl erre rà mèg?? Mintha a szomszèd lenne akirôl írsz es nem a fèrjed.
máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem beszél róluk, csak a kisfiúról beszél. Ezért hitték azt, hogy csak ő van.
máj. 9. 13:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad melyik gyerek hàny èves, de csak idô kèrdèse, hogy a lànyokra ez hatàssal legyen ez a megkülönböztetès, nyilvàn ahogy nagyobbak lesznek annàl több ilyen lesz ès annàl kontrasztosabb lesz . Igazi seggfej a fèrjed , ez mèg a gyerekek közt is ellentètet fog szülni
máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Az már felmerült benned, hogy erről beszélj a férjeddel?
máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!