Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fejfájás 3 évesen. Mikor...

Fejfájás 3 évesen. Mikor vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kisfiam 3 éves múlott, már kB 3 hónapja is mondta vagy 2x hogy fáj a feje.

Pár pillanatig tart.

De nincs rossz közérzete, nem sír hogy fáj a feje.

Most újra mondja 3 hónap után hogy fáj a feje, viszont most meg is van fázva, rengeteg orr váladék jön le neki.

Most is csak egy másodpercig fáj neki, aztán nem is mondja.

Volt így valaki?



máj. 3. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsonek szemeszetre vidd
máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
A 3 evesed egy masodpercig mondta, hogy faj a feje (valoszinu fogalma sincs rola mit jelent ), es orvoshoz akarsz vele rohanni, ez komoly ?
máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ilyen nálunk is van. Vegyél elő egy pezsgő tablettát, mondd neki, hogy tessék ez jó fejfájásra. Pár perc múlva már el is felejti. 😁
máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ez. Nem vettük komolyan. Másik családtagtol hallotta sokat a fáj a fejem, fáj a hátamat ő is mondogatta késöbb. Az elvágtam az újjamat is. Tényleg fájdalmas hangon és mutatta a sértetlen újját. 2,5éves ezeket nem igazán tapasztalta meg, szóval addig kizártnak tartom, hogy felismerhetné ha olyan baja van.
máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért biztos ami biztos, meg értem az aggódásod. Ne legyen senkinek soha semmi komolyabb problémája, de ha attól megnyugszik a szíved, kérdezd meg telefonon a gyermekorvos mit mond rá. Egyébként meg sok folyadék, tegnap én is szédültem. Meg érzik a kisebbek is az idő változást, hő ingadozást.
máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!