Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz szülő vagyok, ha nem...

Rossz szülő vagyok, ha nem tudok játszani a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Egész nap a kisfiammal vagyok (2 éves), délelőtt és általában délután is sétálni megyünk, megyünk a játszótérre, ha az idő engedi. Ha főzök, takarítok, készülődök, ott molyol a lábam körül, beszélgetek hozzá, énekelünk, stb. Viszont játszani nagyon keveset játszok vele, sokszor leülök mellé ha tologatja az autóit vagy kockát épít, de egyszerűen nem tudok vele játszani. Nem is jut eszembe semmi, 0 kreativitásom van. Fejben egyáltalán nem vagyok ott. Gyakran szól ilyenkor valami a háttérben, hogy ne unjam magam halálra magam. A férjemnek zsigerből jön a játék, nekem valahogy nem megy. Nagyon rossz szülő vagyok emiatt? Hogy őszinte legyek félek hogy később se fog menni és nem tudok majd kapcsolódni a kisfiammal.
máj. 2. 21:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, jó ötleteket adtatok, igyekszem kicsit összeszedni magam ilyen téren is!

Egyébként még nem beszél, vagyis pár szót csak és hangutánzókat, úgyhogy még nem nagyon tudja elmondani mit szeretne játék közben. Bízom benne később, ha már kommunikál, akkor könnyebb lesz.

máj. 3. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!