Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves múlt a kisfiam és...

2 éves múlt a kisfiam és mindig az a játék kell neki, amivel a kicsit idősebb unokateso játszik és ha nem kapja meg hisztizik. Hiába mondom neki, hogy majd utána jatszol.. mit tehetnék még? Aki ilyen helyzetben van mit tesz?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megvárja, amíg a gyerek megnő, és belátja, hogy nem lehet az övé minden azonnal. 2 évesen nem nagyon tudsz mást tenni ezzel. Higgadtan tereld el a figyelmét, ha tudod.
ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Hisztizzen, majd abbahagyja. Meg kell tanulnia, hogy más is létezik rajta kívül és nem körülötte forog a világ...
ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Én azt szoktam a tesók között, hogy keresek a hisztiző félnek valami hasonlót, vagy ha az nincs, akkor valami más érdekes játékot, ez az esetek többségében beválik.
ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kis korkülönbség volt a fiaim között. Ilyenkor megkérdeztem, meg tudnak-e egyezni, hogy miként játszanak az adott játékkal. Ha valaki nyígott, elvettem, és karanténba tettem. Ha veszekedtek, akor ez nincs, játsszatok mással.

Pár alkalom után, úgy megtanultak egyezkedni, mint a kisangyal.

máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!