Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtátok hogy mennyire ártalma...

Tudtátok hogy mennyire ártalmasak az italporok a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak kb fél éves kora óta adok italporból készült innivalót,rendszeresen itta ő is és a másik fiam is.A kisebbiknek folyton kiütéses volt a karja és az arca,már vagy 2 éve,mert most 3 éves.Ekcéma szerű kiűtések voltak,az orvossal folyton tanakodtunk mire lehet alergiás,.egyszer vettem egy karton gyümölcslét ezért 4-5 napig nem ivott italporból készült innivalót,akkor kezdett sima lenni az arca és a keze.2,5 múlva végre sima lett a pici fiam arca.Ekkor jöttünk rá hogy a boleró volt a hibás.Egyre többen mondják hogy az ő gyerekük is alergiás rá.Szerintem ne adjatok a gyerekeknek ilyeneket.
2010. okt. 19. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ennyi eszed van, hogy fél éves babának ilyet adsz, meg hogy már 2 éve ilyet iszik...

Sajnálom a fiaid!!

Én sem iszok ilyen szart, nem ám a gyerek!!!!

2010. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Fél évesnek Bolerót? Igen, tudtam, hogy milyen káros,még mi sem iszunkl ilyeneket...
2010. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten szegény gyerek fél évesnek nem bolero hanem anyatej kell!
2010. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Fél éves pici babának bolerót adtál??????Hová tetted az eszed???? Szegény kisgyerek!! Nagyon sajnálom őt!!
2010. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2 éves múlt a fiam, de eszembe nem jutna neki Boleró italport adni. Bocs, de ezen nem lehet csodálkozni...
2010. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
hát most nagyon sokat segítettél,de azért kösz.Kicsit gondolkodni kéne.igaz hogy nincs benne cukor,de amellett minden mű benne tele ízfokozóval,tartósítóval és megannyi más finiséggel.eszembe se jutna 22 hónapos fiamnak adni belőle,de egy félévesnek meg pláne.azért kösz hogy szóltál,nem adok neki továbbra se.azért nézz már körül mivel eteted még azt a szegény gyereket.
2010. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

És akkor van, aki azt kritizálja ha tehéntejet kap a gyerek?????? Abban legalább tudom mi van....

Neked kedves kérdező köszi a figyelmeztetést, de sose jutott volna eszembe egy fél éves gyereknek italport adni, de nem csak félévesnek, de 3-4 évesnek sem, sőt SEMMILYEN ÉLŐLÉNYNEK sem.

2010. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég vettem 2 ilyen port, megkívántam a Lime ízűt. Gondoltam ásványvízzel készítem el. Szénsavas volt csak itthon. Felöntöttem, de nem bírtam meginni... undorító lötty lett belőle...Habzott órák mulva is...
2010. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a multhéten vettem alma izü mert nem volt alma üditö a boltunkba és nem akartam lemenni a másikba mert az egy ora gyalog a kicsivel.

Haza jöttünk megcsináltam megkostooltam és öntöttem ki a mosogatoba olyan keserü volt hogy rendesen hányingerem lett töle.

Nem adtam fiamnak inkább elmentünk a másik boltba és vettünk egy kertonnal a siobol.

2010. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39 éve vagyok, de ilyen szarokat én nem iszok, nemhogy a gyerekeim.
2010. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!