Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiam miért csak...

5 éves kisfiam miért csak itthon tud pisilni?

Figyelt kérdés
Oviban sem pisil, de ott 8-12-ig van, így kibírja hazáig. De mikor elmegyünk valahova, ott sem tud pisilni. Nagyszülők messze laknak, hétvégén voltunk náluk és a kisfiam a három órás autóút után sem tudodt a nagyszülőknél, csak kb 6 óra nem pisilés után sikerült az udvarban... Pedig kellett neki, csak nem mert. Viszont tényleg nem lesz ez így jó, mert egyrészt nem egészséges, másrészt nyáron megyünk autóval Olaszországba és ott muszáj lesz pisilnie.

2023. máj. 29. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Majd fog pisilni máshol is. Nem kell ezen aggódni. Lányom is ilyen, sőt ő otthon sem akar, de ha elmegyünk valahova hamar hozzászokik az új helyhez.
2023. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szégyenlős lehet.
2023. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Majd az első bepisilésnél megtanulja, hogy ha nem akar megint bepisilni akkor pisiljen akkor amikor lehetősége van rá.
2023. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam.

Ez egy nagyon durva betegség.

Ha egyáltalán nem tud, ilyen hosszú útra ne vidd el a gyereket!

Ott sem fog tudni.

Ennek sok oka lehet, a hely, idő, nyomás, ezért nem tud.


Nálam ez csak a korral súlyosbodott, annyira, hogy már a házat sem hagytam el.


#3


Mire eljut odáig valaki, hogy, összepisili magát, addigra nagyon durva fájdalmakon megy át.


Nekem egyszer volt ilyen, azt hittem meghalok a fájdalomtól és szétreped a hólyagom.


Minél előbb vidd el pszichológushoz, mert talán még javítható, felnőtt korban nehezebb.

jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!