Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Középsős gyerekem kezelhetetlen?

Középsős gyerekem kezelhetetlen?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy mi baxtunk e el valamit,de nagyon, teljesen ki van fordulva magából.Nem fogad szót,hangoskodik,ma a buszon pld szó nélkül odább ült, pedig mondtam neki maradjon ahol van.Órákig kell könyörögni neki minden xarért.Csúfolódik random, olyan bután viselkedik mintha nem volna nevelve pedig van.Viszont az utóbbi hónapokban egyszerűen minden tönkrement.Eddig nem voltak vele ilyen gondok.Nagyon elegem van ebből.Valami tanács?

2023. máj. 24. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom, tipikus szendvicsgyerek, akkor kap figyelmet, ha valami f*szságot csinál.
2023. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem.Van vele foglalkozva.Játszunk,labdázunk,homokozunk,gyurmázunk..stb..stb.Az életvitelünk nem változott semmit január óta ő meg kb azóta kezelhetetlen.


Mi ez a szendvicsgyerek ez pontosan mit takar? Még nem olvastam sehol 😁

2023. máj. 24. 15:09
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Nyilván elege van a kontrollmániádból ;) "Szó nélkül odébb ül" - és akkor MI A FENE van? Semmi.
2023. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

"Mi ez a szendvicsgyerek ez pontosan mit takar?"

. Becenév a középső gyerekre. De visszaolvasva nem tudom, hogy erre gondoltál, vagy az óvodára utal, hogy "középsős".

2023. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Derjaderja ***** válasza:
68%
Úgy tudom 5 és 9 évesen kattanva meg átmenetileg. Lehet h erről van szó
2023. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer kérd meg valamire

Ha nem teszi meg akkor nincs mese,jàtek vagy amit szokottt

Tilsd akkor el tőle ,ne hagyd rá ha nem csinàl meg valamit vagy csúnyán beszél

2023. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Derjaderja ***** válasza:
92%
3. Kisgyerek buszon nem mászkálhat el. Fékez egyet a busz és ottmarad.
2023. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
És hol van még a kamaszkor...
2023. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Amikor egy gyerek így viselkedik amögött a kapcsolódásra való igény van a háttérben. Mivel te ezt nem látod és csak lecseszed, bünteted, ez spirálisan még rosszabb lesz.

Én konzultációt vagy online tanfolyamot ajánlok hozzáértővel, pl Képes-Végh Júliával vagy B Szirtes Dórval.

2023. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Egyke úgyhogy a szendvicsgyerek nem illik rá.

És valóban úgy gondolom járó buszban egyenlőre jobb ha szót fogad és elül a hátsóján, mert ha hirtelen fékezés van összetöri magát.

2023. máj. 24. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!