Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt a gyereked,...

Mennyi idős volt a gyereked, amikor a "Babák" témakörről ide váltottál?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
1 éves. hiszen onnantól kisgyerek.
2010. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindkét témában érdekelt vagyok. Amikor elkezdtem "gyakorizni" kb 2 volt a lányom és akkor még a teherbeesés rovatot is bújtam. Most ő már 3,5 és a kisebbik 9 hónapos. De én kismama koromban is írtam tanácsokat a baba rovatba is.
2010. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2
2010. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kb 20 hónaptól
2010. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten tettem fel hasonló kérdést a Babák témakörben, nem sok válasz jött rá. Ott sokkal több a kérdés, és úgy érzem a 18 hónap fölöttieket már más témák érintik. Ezeket nehéz kihámozni a sok kérdés közül. Én szeretném ha az ilyen korú babák anyukái már inkább itt kérdeznének.
2010. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy 1 évestől kisgyerek a gyerek, de a babás oldalt sokkal többen nézik szerintem, esetleg akinek van nagyobb gyereke is, hamarabb és több választ kap az ember. Két éves a lányom, de nézem ezt is azt is.
2010. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi volt a kérdésem. Mert ha pl. szopizás, pelenkázás volt a téma, akkor babákhoz írtam, de ha pl. játszóterezés, akkor a kisgyerekekhez. Úgy választottam, hogy hol kaphatnék több választ a kérdésemre.

Kisfiam 2 éves kora után már egyáltalán nem írtam kérdést a babák témakörbe. Akkor már tényleg igazi kisgyerek. :-)

2010. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is látom, hogy sok az átfedés. Vagy inkább sokan "ottragadnak" a babák témakörben. Én is nemrég néztem át ide, és meglepődve láttam, hogy van pár kérdés, ami érdekel, és ami hamarosan minket is érinteni fog.
2010. okt. 5. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!