Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondanátok vicces idézeteket...

Mondanátok vicces idézeteket gyermekektől?

Figyelt kérdés
Aranyköpések, humoros történetek, bármi jöhet, imádom a picik frappáns beszólásait,főleg abban a korban,mikor még nem tudnak igazán jól beszélni. Én az enyémet februárra várom,de addig is jó lenne hallani mások sztorijait :)
2010. szept. 26. 20:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
"Thomas odalassankodott Gordonhoz."
2010. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
"A rossz ember ritkán kap semmit de nem baj!"
2010. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%

Vonaton utaztunk, mikor a fiam meglátta az egyik faluban a víztornyot, és megszólalt:Anya nézd mekkora nyalóka!

Ehgyszer szinházba mentünk.Volt még idő, így elsétáltunk a Margit sziget felé.Lányom meglátta az Országházat, és megszólalt:A Polgármesteri hivatal...

Utaztunk a mamához, szóláncot játszottunk.A lányom következett, p betűvel.Gondolkodott...anya..(jó hamgosan)

azt is mondhatom, hogy pics@?

Nagy volt a hó, esett is, hideg is volt.

útra készen voltunk a bölcsibe.Lányom nagyon komolyan fordult felém, és kérdezte:anya az nagy baj, ha mamuszban megyek a bölcsibe?(Már teljesen fel volt öltöztetve.)

Hirten ennyi történet jutott eszembe.

Egyébként már nagyok, 16 ill. 14 évesek.

2010. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kislányom,most kezdett el beszélni,nézzük a mesekönyveben a tehenet,egyszer csak rámutat az egyik foltjára: anya,bibis:)
2010. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

4 éves kisfiammal sétáltunk,amikor meglátott egy vakond túrást,azt mondta"anya,itt egy vakond túrázott":)

2010. szept. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 22 hónapos.Egyik nap sírt és amikor mondtam neki:Gyere,Szívem,könnyes a szemed,megtörlöm-Ő akkor ezt válaszolta.Kifújom szememet:)
2010. szept. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 2 éves múlt, most várjuk a kistesót és pár hete ez a beszélgetés zajlott le köztünk.

-Mi legyen a neve a kistesónak?

-Gergő.

-Hát, inkább lánynevet keressünk, mert lány lesz a kistestvéred.

-De most még fiú?


:)))

2010. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

A 2,5 éves lányom legutóbbi "alkotásai"

-Forgózni indultunk mikor megkérdeztem tőle hogy én is felülhetek- e rá mire ő komolyan odafordult hozzám megfogta az arcomat és közölte hogy " anya te nem ülhetsz fel, mert túl kicsi vagy hozzá".

- A csuklós buszra pedig azt mondta hogy hajlós busz.

- A múltkor pedig épp eljátszottam, hogy nagyon fáj hogy megcsapott a pelenkájával, mire ő közölte velem hogy ne hisztizzek mert mehetek a szobámba.

A 4 éves fiam a buszon hangosan felkiáltott hogy anya nézd emeletes kutya. (vajon mit csinált a két kutya.?...)

2010. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy téli séta alkalmával a hugom kb. 3-4 évesen állati büszkén vitte megmutatni anyukánknak a szép fehér köveket, amiket a kutyakakiltatóban talált...:)
2010. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%
Kiskoromban bekentem popsikenőccsel a falat,virágföldet ettem és a vekkert is bedobtam a WC-be.Imádtak a szüleim:)
2010. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!