Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnák megérteni, hogy...

Hogy tudnák megérteni, hogy leszeretném szedni a szőrt a lábamról és a hónaljamról? 13/L

Figyelt kérdés

Szerintem már elég szőrös, de ők nem értik meg mert az ő korukban "még nem volt divat" [bár anyum kipróbálta 11 évesen].

Nyáron meg nem mehetek így el uszodába, meg hát elég ciki.

És ne mondjátok, hogy rossz szülők, mert nem azok, meg hogy csináljam meg titokban, mert már bocs, de sztem az nem normális ha egy 13 éves lány titkolózik a szülei előtt.


Köszi mindenkinek :)


13/L


2010. ápr. 18. 20:09
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
Ja, és bocs, h kicsit rosszul fogalmaztam :S
2010. ápr. 18. 20:10
 2/53 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom hogy hogy tudnád elérni.Én már 11 évesen a hónaljamat borotváltam.

Most 12 vagyok és a féléve a lábamat is borotválom.

Bocsi hogy igy eltértem:S

2010. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
82%

nekem is ez volt.

tegnapelőttig:D

én sokáig panaszkodtam anyumnak,h jajj de gáz ez a szőrős láb meg minden.Ő aztmondta,h szerinte tul korai.És,hogy én bánnám meg.3napja meg megkérdezte a kollégáit és nekem adtak igazat.:Dpersze én csk a rövid gatyás szezonba akarok szőrteleníteni:D

mondd meg,hogy neked ez nagyon gáz,és utálod a szőrt a testeden.ha sokáig mondod ezt[persze ne szekáld őket,hanem mondjuk 2-3 naponta jegyezd meg,hogy uristen hogy utálod a szőrt a lábadon v vmi ilyesmi] akkor előbb utóbb belátják a dolgot,hogy nem 20-30 évvel ezelőtt élünk.:)

13/L

2010. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
90%

Szia

Húú hát lehet le leszek pontozva,de én nem érdeklődtem a szüleimtől hanem fogtam és szépen leborotváltam magam.Persze anyukám kiszúrta a strandon,hogy csupasz a lábam stb,de csak annyit kérdezett,hogy maradt a szőrtelenítő kréméből vagy mind magamra kentem én meg mondtam,hogy borotvát használta. Azóta nem esett több szó a dologról.

2010. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Mindenkit felpontoztam :)

2.: Én is csak nyáron szeretném borotválni a lábamat [a hónaljamat mindig], vagyis amíg lehet rövidnadrágot, meg szoknyát hordani :D

De nem is nagyon anyuval van baj, mert ő 1x már megengedte, csak aztán apu ellent mondott neki :S Apu meg hát férfiből van, és ők ugye nem szőrtelenítik [legalábbis nagyobb rész]. És mostmár anyu is azt mondja, h túl korai.

Kollegákat bevonni, :O hát nem is tudom.. :S anyu tanárnő, és a középsuliba ahol dolgozik, ott dolgoznak olyan tanárok is, akik a sulimban tanítanak, szal ciki lenne :S


Na, mind1.

Akkor továbbra is fennáll.

Hogy vegyem rá őket, h megengedjék? :S [persze, nyárig van idő még, de...]

2010. ápr. 18. 20:34
 6/53 A kérdező kommentje:

Na, meg az a baj, h anyu is csak a lábát borotválja, azt is csak nyáron, a hónalját meg nem :S Mondjuk az én szüleim elég öregek :D, de sztem megérthetnék, h ma ez már alap :S

Mostanában meg elég sokat gondolkodtam, h elébük állok [megint] és elmondom. De nem tudom, hogyan kezdjem.....

2010. ápr. 18. 20:37
 7/53 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem hogy miért kell engedélyt kérni ehhez !!!Nem egy tetoválást akarsz!!!
2010. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
81%

Szia énis 13 éves vagyok:(mostmár 14 xD)

És 1.aput bese vontam ebbe,valljuk be ehez nincs köze.

2.Anyu fiatal,kozmetikushoz jár,de azt mondta korai

mondom jó.Aznap este felidegeltem magam,hogy nem engedi

és leszedtem magamnak.

Másnap meg anyu kérdezi,hogy csak leszedtem?!

Mondom,igen,miért talán zavar?Nekem tetszik xDD


Azóta mindig elvisz kozmetikushoz,hogy inkább ő csinálja.


De szerintem a te esetedben,mivel én "lázadó" vagyok

a családban és mindenki engem tart a rosszkislánynak,

hogy 8 helyett,fél 10 kor megyek haza,úgy,hogy mindenkinek kivan kapcsolva a telefonja meg sorolhatnám

szóval most ez nekik nem volt nagy cucc.Alapból tiszta

jókislány vagyok.:)


Szerintem mond meg nekik,hogy:

"Anyu,apu.Én szeretnék hozzátok őszinte lenni és nem hazudozni meg titokban csinálni,mert megbízok bennetek!

Szeretném ha megengednétek,hogy leszedjem a lábam és

a hónaljamat,mert engem nagyon zavar,hogy ilyen szőros.

Ez elég kellemetlen téma,de tényleg léccives engedjétek meg,nem szeretnék ilyeneket vitatkozni veletek,de ez nekem sokat jelent és csak a nyári időszakban szedném le.

[itt bociszemeket nyisd ki ] :D

Essél túl rajta,gyorsa hidd el jó lesz.

Én szóritok neked,majd írd meg hogy milett.

2010. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem azért (is) modnják, hogy korai, mert ha egyszer leborotválod, akkor már rendszeresen kell, ugyanis egyre hosszabb és egyre erősebb szőrzet fog a helyére nőni.De (!!!) te döntessz, hiszen a te tested, a te szőröd.:'D Tehát járj a nyakukra (persze csak képletesen xD), és követeld ki!:)

12/L

2010. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Egy nagyon fontos: gyantáztasd, de ne borotváld. Én megtettem 12-13 évesen, háááát, most sokszor erősebb a szőr, mint akkor volt... Úgyhogy ha van zsebpénzed, irány a kozmetikus, ha nincs, akkor pedig ülj le mégegyszer beszélni anyukáddal. És megnyugtathatlak: az ő korában sem volt már divat a szőrös láb!!! Nekem anyukám 65 múlt, de a lábát már ő is gyantáztatta, ha nem is 13 évesen, de tudja nagyon jól, hogy gázul néz ki. A hónaljt pedig simán leborotválhatod magadnak, nem értem, ehhez miért kell engedély :) Úgy értem, inkább pénzt kérni kell engedély a kozmetikusra, mint hogy szőrös vagy nem szőrös. Egyetértek, hogy ez nem tetoválás vagy hajfestés.

31/L

2010. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!