Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ki a gyerekes?...

Szerintetek ki a gyerekes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pár hete az egyik csaj az osztályban odajött hozzám, és azt mondta : "Olyan jó neked, hogy te még...Úgymond gyereknek számítassz!" Én erre(kissé cinikusan): "Miért, te minek számítassz?" Erre valami ilyesmi volt a válasz : "Jaj, nem...Csak...Én a nagypapám halála után kezdtem el úgymond lázadni...Nomeg más az érdeklődési körünk..." Én : "Miért, szerinted engem milyen dolgok érdekelnek?" Ő(röhögve): "Mittudomén'!" Én : "És te mivel lázadsz?" Ő erre : "Hát...Visszafeleselek anyámnak...Meg ilyenek..." Én : "Jaj, azt én is szoktam néha...Más indok?" Ő : "Te még úgyond kislányosabb vagy..."

Na, azt hiszem, ennyit elég idéznem, és bocs a zavaros fogalmazásért, remélem, meg lehetett érteni.:)

Annyit tudnék még ehhez hozzászólni, hogy val igaz, hogy én néha pszichopatákhoz méltóan viselkedem, de olyankor csak hülyéskedem.És nem hiszem, hogy egy olyan embernek, aki leszbikus módjára viselkedik; írtam erre egy külön kérdést, ez a csaj lenne az "X" :


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Tehát szerintem ő az, aki felnpttnk akar tűnni és feltűnési viszketegségben szenved, nem én.És innentől kezdve nekem ne mondja, hogy kislányos és gyerekes vagyok.:)

Nektek erről mi a véleményetek?

12/L


2010. ápr. 18. 19:56
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Bocs a nyomdahibákért.
2010. ápr. 18. 19:58
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindannyian gyerekesek vagytok. ;) Ők azért, amit csinálnak, te meg azért, mert azzal foglalkozol, hogy ki a gyerekesebb. Ha ők lennének a gyerekesebbek, akkor te nem is foglalkoznál vele, mert tudnád, hogy neked van igazad. Érted? ;)
2010. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Én ezt értem, csak az a különbség, hogy én beismerem, hogy még gyerek/gyerekes vagyok, de ők nem.:D

Ráadásul az az én legnagyobb szégyenem (szerintük), hogy én még csak 12 nap múlva leszek 12 éves, ők meg már rég 12-13-ak...És azt fel sem fogják, hogy esetleg azért vagyok fiatalabb, mint ők, mert engem fiatalabb koromban elküldtek iskolába...És ennek az az oka, hogy alkalmasnak találtak rá, őket meg nem.És ezzel szerintem nem dicsekedniük kéne...

2010. ápr. 18. 20:41
 4/32 anonim ***** válasza:
79%

Úr Isti milesz most??-.-"


Úgyan azt csinálod mit ők.

Hát nem tudom ki az értelmesebb azért keztem előbb az iskolát.Anyám.

Ennek mi értelme van?

ÉS mivan ha nem vallja be?Ez az egész kamaszkor lényege.

Gondolomn temén nem vagy kamasz azért mondod magad gyereknek.Ha már kamasz leszel akkor:

"Jajj hát énmár nagylány vagyok meg minden"

Erről ennyit.És azért vannak kivételek.

2010. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Hogyha valaki attól lesz kamasz, hogy azt mondja magáról, hogy "Én már nagylány/nagyfiú vagyok!", akkor a 2 éves unokatesóm is kamasz!xDxDxD
2010. ápr. 18. 21:15
 6/32 anonim ***** válasza:

Hát te tényleg azt csinálod, amit ők, csak gyerekesebben! :D

Ők már nagylyányok.

2010. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
5 év mulva máskéép látod, még öt év után utálod h már nincsennek ilyen bajaid. tudom most utálsz, és minden embernek a maga baja a legnagyobb és énis utáltam ha kioktattak de majd ha felnötten te okítasz mást kérlek ez jusson eszedbe:)
2010. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Szerintem én nem viselkedem leszbikusok módjára, tehát nem csinálom ugyanazt, mint ők.:)
2010. ápr. 18. 21:34
 9/32 anonim ***** válasza:

huh igérem próbálom megérteni veled elöbbi commentelő vagyok.

nézdd oks, ök aszok a csaj akik pasizni akarnak ha még msot jokis a legyük lefog romlani és bocsánat de ha igy fojtatják csak romlott szajhák lesznek.

de lehet megjavulnak. kitudja.

te azért vagy gyerek még mert a korod is az, és mert foglalkozol velük.

emelkedj felülrajtuk. hagydd őket a fráaszba hidd el nem ér ennyit se, most mondd meg ha nem lennénk ilyen hülyék a suliba akk kin lehetne botránkozni meg röhögni uncsi lenne:D:D:D

2010. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Igazad van, ugyanis már a 4 csaj közül 2-nek leromlottak a jegyei, elég rendesen.És szerintem is csak "romlott szajhák" lesznek, mivel már volt arra is példa, hogy a kérdésben említett csaj tett egy olyan kijelentést, hogy 50Ft-ért megfoghatják a mellét!(!!!!!!!!!) És szerintem ez azért nem semmi...

Egyébként arra adjatok választ, hogy mitől lesz valaki tinédzser, és akkor majd megmondom, hogy ők azok-e vagy sem.:D

2010. ápr. 18. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!