Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Mit tennétek, ha a...

Anyukák! Mit tennétek, ha a lányotok azt kérné, hogy a tizenhatodik születésnapjára azt a lehetőséget kapja tőletek ajándékba, hogy a barátjánál aludhasson?

Figyelt kérdés
Nem sokára 3 éve vannak együtt. A fiú 20 éves, volt már a családdal Balatonon és külföldön is, csak ott még nem engedték, hogy együtt aludjanak. A család nagyon szereti, nem csak a tesók és a szülők, hanem az egész rokonság. Megengednétek? Ha nem, akkor miért? Mellesleg nem lenne szex. A párt csakis az együttalvás "érzelmessége" érdekelné. Meg a lány nagyon igényelni is azt a fajta szeretetet, mert rosszul viseli az egyedüllétet, még arra a pár órára is éjszaka. Amúgy nem rólam van szó, hanem a legjobb barátnőmről, csak fél kitenni a kérdést.
2013. júl. 26. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
16 évesen,nem értem miért ne aludhatna együtt a barátjával,főleg,hogy 3 éve együtt vannak......??? Persze,hogy megengedném!!
2013. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Én megengedném neki!!
2013. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Biztos, hogy nem. Mindennek eljön az ideje nem kell siettetni a dolgokat.
2013. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

"Mellesleg nem lenne szex"

Ha már ivarérett fiú is lesz ott, akkor én azért élnék a gyanúperrel, hogy legalább egy halvány próbálkozás fog történni az irányban is (pl. laza cumi) - kivéve ha homár/impotens.

Vszeg nincs sok tapasztalata e téren, aki ennek ellenkezőjében bízik. A 3 év alatt sztem már amúgy is történtek dolgok...

2013. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Megengedném. A tesóm most van nyaralni anyuékkal és a barátnőjével. A barátnőjével alszik, aki 17, tesóm 18 éves.
2013. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megtörténtek már a dolgok. Pont ezért nem lenne szex, bár erről a lány szülei nem tudnak. A fiú szülei is csak onnan, hogy egyszer benyitottak. Meg azért sem lenne, mert valószínűleg a fiú bátyja is otthon lenne a barátnőjével és közös szobájuk van.
2013. júl. 26. 22:30
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Persze, hogy nem lenne. Egy 16 éves lány meg egy húsz éves fiú úgy alszik egy ágyban, hogy kardot tesznek maguk közé. Ezt kár is volt írni. Igen. Érdekes, az én lányom egész jól viseli az éjszakai egyedüllétet, pedig még 3 éves sincs. Biztos megtéveszti, hogy alszik közben és nem veszi észre, hogy egyedül van...

Naaa, most jöhet a lepontozás!

2013. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Tök gáz ez rád nézve.....
2013. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát a barátnőm nem is nagyon alszik. Akárhányszor felmegyek a facebookra mindig online látom. Hajnalban is fent van, akkorlátom, amikor megyek nasizni felkukkantok a facebookomra. Nem képes egyedül lenni, ezért viszi fel a kiscicáját a szobájába. Mesélte az anyja, hogy van,amikor hajnalban arra kel, hogy lent van a barátnőm és ül a kutya mellett és telefonozik. Persze alszik, de maximum 4-5 órát. Szerintem jót tenne a lelkivilágának, hogy ha ott aludna de valószínűleg meg fogják neki engedni, mivel állítólag nagyon szeretik a fiút.
2013. júl. 26. 22:37
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt becsülöm, hogy 3 éve együtt vagytok. :D De nekem kicsit pedonak tűnik, hogy ő 13 éves volt te meg 17. De még tartson ki a kapcsolatotok sokáig.
2013. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!