Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak ha egyre kevésbé...

Mit csináljak ha egyre kevésbé tudom szeretni a fiamat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a fiam egyre csúnyább lesz az idő előrehaladtával, most 14 éves.


Sokszor azon kapom magam, hogy enyhe undorérzet fog el, ahányszor belegondolok, hogy néz ki a fiam, nagyon csúnya szegény, tartok attól, hogy a lányok nem igazán fognak rajongani érte később se.

A helyzetett rosszabbá teszi, hogy a legjobb barátnőmnek jóképű,helyes fia van.


Mit csináljak?



egy kétségbeesett anya


2013. jan. 31. 12:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy, lapaj kamasz. Majd megváltozik.


Milyen a SZEMÉLYISÉGE? Talán elsősorban azért kellene szeretni, nem???

2013. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
pffff......kamu!
2013. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha nem kamu,fordulj szakemberhez!!!
2013. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu, tényleg így érzek. :(
2013. jan. 31. 12:42
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
tuti kamu
2013. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdést egy ANYA nem ir ki!!! Kedves Kérdező! Inkább foglalatoskodj a holnapi leckéddel!

Olyan nincs, hogy egy anya a külseje vagy egyéb ok miatt ne szeretné a gyermekét! A sógorom nem könnyű eset, 43 éves, Anyósommal él, nem veti meg az alkoholt....és őt is nagyon szereti az anyukája, mindentől függetlenül!

2013. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Ezt csak egy kamasz tudja elhinni, hogy ilyen van.
2013. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Biztos te is ronda vagy és rád hasonlit,pfff kár volt gyereket szülnöd.
2013. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Kamu. Nekem is most kamaszodik a fiam, de az én szívemben bolond lökött tiniként is ugyanolyan kedves, mint hamvas babakorában.

Egyébként pszichológusok szerint, ha az anya dícséri a fiát, erősíti, hogy jóképű, erős, férfias az nagyon sokat jelent a lányoknál való sikerében. Ugyanígy az apa szerepe is fontos, hogy a lányban erősítse a nőiséget. Hiszen ő apának a kis hercegnője és az ő lánya a legszebb a világon. Bizony, ha anya csúnyának látja a fiát akkor a fia is csúnyának érzi majd magát. Kamu kérdés, nincs az a normális anya, aki a külseje alapján kiszeretne a gyerekéből...

2013. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szomorú, ha bárki így érez! Nem hiszem, hogy csúnya lenne amúgy. Mindig mindenkinek meg van a párja valahol!


Egy személyes példa: A férjemnek nehéz tinédzserkora volt, egymást érték a kráterek az arcán, aknék és pattanások, melyek örökre nyomot hagytak az arcán, de nekem ő a legkarakteresebb, leghelyesebb arcú férfi, akit valaha láttam, szerelmes vagyok az arcába. Ő nem érti, hogy lehet ez, de örül neki. Akárhogy is néz ki a fiad, valakinek ő lesz a Mindene! Nem kell ettől tartanod! Megtalálja a párját!

2013. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!