Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek anyukám örül Neki?

Szerintetek anyukám örül Neki?

Figyelt kérdés

Gyűjtöttem nyáron pénz össze és holnapra "meghívtam" a DM.-be.Mivel most válság van,de gondolom ezt párán észrevették.És így most nemtudod magának megvenni néhány dolgot.(Anyukámról tudni kell,hogy inkább megveszi a Niveát meg ilyeneket,meg nagyon szereti a Balleát,a dm saját márkáját)És a lényeg mondatm neki hogy holnap mennyünk el és akármit választhat,balzsam,sampon,arckrémó meg egyebek.Szerintetek TÉNYLEG örül,hogy veszek neki ilyeneket??Anyukák Ti örülnétek Neki?

(Egyébként anyu szereti ha rajzolok,neki meg ilyenek a cégnél már a fal teli van a rajzaimmal meg a gépen már van 1 ilyen mappa is amin cska Ő,apu,meg én,állatok vannak,szerkzetett képek)DE gondoltam,most Neki is kijár,hogy valami drágább krémet vagy amire szüksége van vegyen.Ti ,hogy gondoljátok??


13 éves lány vagyok egyébként


2009. aug. 16. 22:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztően aranyos vagy, de szerintem anyukádnak nagyon fájna a szíve elfogadni a te összespórolt pénzedet és krémekre költeni. Ne erőltesd a dolgot, ha ellenkezik, inkább ha közeleg vlm ünnep, lepd meg ezekkel a dolgokkal vagy fizesd be kozmetikushoz. Ha ellenkezik hívd meg fagyizni és ne győzködd:-)
2009. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

szerintem örülne neki:) de lehet nem fogadná el,nemtudom. amúgy ritka az ilyen,hogy egy fiatal így gondolkozzon,stb. Én például nem vennék így neki semmit,ha nincs külön alkalom,elég nekem megvenni valahogy magamnak:/

16L

2009. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem már mondtam,Neki és megbezéltük,hogy munka után találkozunk a bolt előtt addig döntse el mit szeretne :)

Köszi a választ.

2009. aug. 16. 22:19
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell 13 éves vagyok nem kell itt kence ficéznem magam,van testápolóm,tusfürdöm és néhány dolgom,anyukámnak nagyobb szüksége van rá mint nekem .
2009. aug. 16. 22:20
 5/22 A kérdező kommentje:
Fagyizni szoktunk menni volt már olyan,hogy én meghívtam őt ő meghívott engem :)És mintha magunknak vettük volna :)Fagyizni sokat megyünk,mert van ilyen gépi fagyis és nagyon jóba vagyunk a nénivel és nagyon finom a a fagyi így eoda szoktunk menni ma is voltunk. :)
2009. aug. 16. 22:26
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy!!! :)

Én biztos nagyon meghatódnék!

2009. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Szerintem anyu is örül neki vagyis remélem,kiszámoltam ha meghagyok magamnak 500 forintot akkor megtudom magamnak is éppen venni amire régen vágyok :)

2009. aug. 16. 22:33
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Te egy csodálatosan jó és okos lány vagy! Sok ember példát vehetne rólad!!! Kívánok Nektek nagyon sok boldogságot és minden jót!
2009. aug. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos nagyon örült neki! Én is szoktam ilyet csinálni havonta egyszer, de én mindig megveszem és nem hívom el anyut, mert nem jönne el. Nem azért, mert nem örülne neki csak nem szeretné ha rá költeném a pénzemet! Amúgy nekem is megvan naggyából mindenem és szeretnék ezzel is segíteni anyumnak. Legtöbbször én is erre költöm a pénzem.
2009. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Ja és amm 12/L vagyok.
2009. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!