Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha ilyen 'fiús lány' vagyok...

Ha ilyen 'fiús lány' vagyok hogyan mutassam, hogy azért még nem vagyok leszbi?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 13 éves csaj vagyok, de a szüleim a nővérem után már fiút szerettek volna, emiatt teljesen fiusan neveltek pl:

- rövidre van vágva a hajam

- sose hordok szoknyát, mindig rövidnadrág vagy térdnadrág van rajtam

- apámmal meccsre meg kirándulni járok rengeteget

- ha rossz vagyok nem lelkiznek velem mint a nővéremmel, hanem elvernek bőrövvel

- folyton mindig fiuk voltak a barátaim.


Az a problémám, hogy ezek miatt mindenki azt hiszi, hogy leszbi vagyok, pedig nem, a fiúk érdekelnek, de nekik csak egy haver vagyok, akivel lehet fociról beszélgetni. De nem akarom a stílusomat megváltoztatni, mert így érzem jól magam.


2011. febr. 14. 18:58
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Sztem nem kéne tenned semmit...
2011. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Sokkal jobb a helyzeted, mintha lányos fiú lennél. Őket nagyobb mértékben b*zizzák le, még ha nem is azok.
2011. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy ilyen csajt, az is folyton bermudanadrágba járt még télen is, aztán kiderült, hogy egy csomó srácnak pont az ilyen lányok tetszenek.
2011. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

engem 10 éves koromig fiúnak csúfoltak, mert annyira fiús voltam. rövid haj, fiús cuccok, fiúhaverok, focizás, stb.stb. aztán utána elegem lett belőle, megnövesztettem a hajam, sminkelek, lányos ruhákat hordok. ez viszont nem jelenti azt, hogy van rajtam 2 kiló vakolat, nem hordok szoknyát sem, és nem húzok olyan felsőket sem, amiből kilátszik minden, és nem vagyok oda a rózsaszínért. szóval lányosabb lettem, de nem az a nagyon lányos lány. szerintem ha így érzed jól magad, ne változtass magadon, ha később szeretnél, ugyanúgy megteheted mint én. legyél nyitottabb a sulidban a lányok felé (mármint barátilag, természetesen..), próbáld meg megváltoztatni a rólad alkotott képüket, szerezz egy-két lánybarátot.

13L

2011. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

utolsónál a pont.

Amúgy engem meg cicababának néznek,az se sokkal jobb elhiheted :)

Pedig nem vagyok kényes (annyira..:D)

Csak azért,mert olyan cuccaim vannak meg a szüleim gazdagok,na mindegy..

A hugom pont az ellentétem,olyasmi,mint te és néha szívesen cserélnék vele,hisz olyan jó látni,hogy a fiúk tök jól elhülyülnek vele meg szórakozhat amennyire csak akar és nem követik a vécére is..

Szerintem örülj,hogy olyan vagy amilyen.nincs azzal gond.

Te tudod,hogy nem vagy lszbi akkor ezt mutasd meg a többieknek egy idő után lesz más téma is,elhiheted.

Addig meg lelj erőt magadon és legyél olyan,amilyen vagy.

Nem kell csak azért lányokkal barátkoznod,mert azt mondják,hogy leszbi vagy.

Barátkozz azzal akivel TE akarsz és ne azzal akivel elvárják,hogy barátkozz,de szerintem ezt te is tudod.

14l

2011. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
90%

Maradj olyan, amilyen vagy. Biztos aranyos vagy fiúsan, majd megtetszl egynek. Egy rövidnadrág is lehet csinos, főleg ha szép a lábad. Meg sok fiúnak tetszik, ha egy csaj ért a focihoz.

Azt viszont még egy fiú se venné ilyen könnyen hogy bőrövvel verik; kemény fából faraghattak.

2011. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi, örülök a válaszoknak, meg is nyugodtam, hogy még sikerülhet pasit találni. Próbáltam lányokkal barátkozni, de nagyon unom őket. Meg a lányos ruhák se tetszenek annyira, én legjobban rövidnadrág-pólóban érzem magam.

A bőrövvel verés miatt nem panaszkodni akartam, tényleg sokat kibirok.

2011. febr. 14. 19:55
 8/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk például mond meg nekik, hogy nem vagy leszbi ??!
2011. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 79%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:21


13 éves lány értelmesebb választ adott mint pár 20 feletti.. (most konkrétan nem erre a kérdésre gondolok, az egész honlapra)

2011. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Hát figyelj, volt sok pozitív válasz, most ne haragudj, de ez egy negatívabb lesz. Tudom, hogy nem te tehetsz róla, de ez akkor sem normális dolog. Azzal nincs probléma, ha csinálsz fiús dolgokat, de ha semmi nőiesség nincs benned, az már nem a legjobb. Én legalábbis biztos, hogy nem tudnék rád nőként tekinteni. Gondolj bele, ha lenne egy fiú ismerősöd, aki szoknyában járna, változtatna az a véleményeden az, ha tudnád róla, hogy a lányokat szereti, illetve ezt állítaná? Én nem azt mondom, hogy változtass a stílusodon, mert olyan vagy, amilyen. Arra viszont próbálj meg odafigyelni, hogy legyen olyan alkalom, amikor tudsz nőies lenni. Például egy ünnepélyen ne fekete nadrágban és fehér ingben próbálj megjelenni, legalább olyankor legyél nő.
2011. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!