Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van olyan akinek nem szeret...

Van olyan akinek nem szeret sportolni a gyereke?

Figyelt kérdés
márc. 16. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Én gyerekként sem szerettem sportolni, meg a túl aktív játékokat (pl fogócska) sem
márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Van olyan. Nem vagyunk egyformák, mindenki mást csinál szívesen. Lehet, hogy valaki nem szeret sportolni, de szivesen olvas, ez nem baj. A baj az, ha semmit nem szeret csinálni.
márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Én gyerekként nagyon szerettem mozogni, de aztán ellustultam. A férjem fordítva, ő gyerekként inkább rajzolós, olvasós gyerek volt, a főiskolán kezdett sportolni, azóta is csinálja. A lányunk a kettőnk keveréke :D
márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekként a futásos játékokat nem szerettem, biciklizni, úszni igen. Utóbb kiderült, asztmás vagyok és a futás hozza ki legjobban. Mióta megfelelően kezelve van, megbarátkoztam a futással is.
márc. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányom. Sok sportot próbált, de egyiket sem szerette meg.

Viszont ő rengeteget olvas. Nem mindenki szeret sportolni, mint ahogy a töltött káposztát se szereti mindenki. :)

márc. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 babyboom567 ***** válasza:
100%
Én egy szétszórt,mozgásilag összerendezetlen, ügyetlen kisgyerek voltam.Ez annyira nem feszélyezett egészen 9 éves koromig amikor valami iskolai sportrendezvény volt,és a tornateremben volt vagy 6 osztály(3.-4.osztályok),És a tornatanár a kb 200 gyerek előtt alázott meg, hogy" nem úgy kell guggolni mintha kakilnék".Mindenki nevetett.Ott gyűlöltem meg egy életre mindenféle mozgásformát,és kezdődött el a még 5 évig tartó bulling, amit a gyerekektől szenvedtem el,az ügyetlenségem miatt.
márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én bizonyos mozgásformákat szerettem és ügyes voltam.


Pl jól úsztam és jól vívtam, de pl bármi, ami szekrényugrás, gimnasztika, labsajáték, na azt hagyjuk.


Suliban meg persze azok voltak zömmel, így mindenki azt hitte, gyűlölök mozogni :D és hogy béna vagyok.


Nem igaz, mert a vívócsoportban az egyik legjobb voltam, akárcsak az úszós társaim közt.

márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!