Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A családom miért büntet...

A családom miért büntet azért, mert undorodok az öcsémtől? Miért nem fogadják ezt el?

Figyelt kérdés
Én 14/L ő 10/F Én utálom.
2010. okt. 24. 13:03
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

ma 16:37


Nem olyan jó egy tesó,, mint gondolnád, és a lovaimat ahogy már mondtam átköltöztetjük s bnőmhöz. Jah és nézd meg ezt: www.lovasok.hu


Én csak azt vettem észre, h sok embernek van FELESLEGESEN lova

2010. okt. 24. 16:47
 22/54 A kérdező kommentje:

16:47


Az a te bajod. Ha vágyom a tesómra, akkor majd lesz ami lesz.

2010. okt. 24. 16:50
 23/54 anonim válasza:
41%
Onfeju vagy es makacs. Senki tanacsa nem kell. De ne hidd hogy itt neked vki is azt fogja mondani hogy nincs semmi kivetni valo abban ha utalod az ocsedet. Te pedig ezt szeretned hallani vagy egy jo tippet hogy hogyan lehetne eltenni lab alol. Hat sok sikert ha azt hiszed hogy ez jo
2010. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
56%

Kis kinyalt p*csájú ribi vegyél szépen vissza a hangerődből... -.-" ha nemcsak neten ekkora a pofád akkor remélem hogy minnél hamarabb képen törölnek ... sajnálom az öcsédet.. húdenagy bűn hogy követ titeket meg nem hagy békén... -.- a világleganagyobb bűne..istenem -.-"

Azt a kicsi agyaddal még nem fogtad fel hogy azért követ téged az öcséd állandóan, mert szeret? Talán odakéne figyelni más érzéseire is te undok dög...

Hagytad felülni a testvérdet egy vadabb lóra... pff.. nem szabadott volna hagynod... Mivan ha úgyesik hogy betörik a feje vagy kitörik a nyaka? Gratulálok...14évesen ennyi ész sem szorult beléd te elkényesztetett csitri...

2010. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim válasza:
41%
Az utolso elotti vagyok. Az utolsonak uzenem hogy nagyonoda tett. A kerdezonek meg h ilyen valaszokra szamits!
2010. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel ha "szeret" Akkor szeressen engem máshogy a s*ggfej -.-"
2010. okt. 24. 17:17
 27/54 anonim ***** válasza:
57%
könyörgöm 10 éves!!! mit vársz el tőle hogy viselkedjen?! a legtöbb 10 éves ilyen,te meg hihetetlenül éretlen és rosszindulatú vagy,csak saját magaddal törődsz,talán nem tetszik hogy már nem te vagy a középpontban?! és képes lennél késsel elvágni a kezét,hát te nem vagy normális menj pszichológushoz,talán tudnak veled valamit kezdeni...
2010. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
40%

Hmm... tesód emlékeztet engem kicsit magamra! Bár én 8 éves koromban voltam ilyen. Minden esetre amiért így viselkedik az azért van mert szeret téged! Lehet hogy te ezt nem így látod és az agyadra megy de azért csinálja mindezt hogy ráfigyelj! Mert szeretne veled lenni, szeretne veled beszélgetni. És a barátnőidet is azért piszkálja mert csak veled akar lenni és hogy vele foglalkozz!


Én sokszor hisztiztem mikor a bátyáim nem foglalkoztak velem. Ennek az lett az eredménye hogy leszóltak üvöltöttek esetleg meg is ütöttek. Én emiatt csak még jobban felturbóztam magam és még jobban fűtött a cél iránti vágy. Ez a vágy az volt hogy elfogadjanak engem mint testvér.


Nekem ez sikerült! mire 11 lettem "be lettem fogadva" és már abbamaradtak a hisztijeim is! (na jó egy lány azért néha önmagában is hisztis! xD) Az egyik bátyámmal levest főztünk. (ő vágta össze a hozzávalókat én meg összegyűjtöttem ami kell) kiba... jó lett az a leves! :D A másik bátyónak meg segítettem ha kell. Bár ez a leves dolog most mellékes de ezzel azt akarom sugallni hogy jól elvoltunk. Ennek a folytonosan épülő kapcsolatnak az lett a mostani álláspontja, hogy egyikőnk sem akar ártani a másiknak! Sőt! Segítjük egymást! ^^


Na de erről ennyit ez volt a példa azaz Én. Most gyere Te.

Szerintem mindezeket azért csinálja az öcséd mert ő is próbál olyan testvéri kapcsolatot kialakítani veled akárcsak én a bátyókkal. Csak az a baj hogy te ezt ellenzed. Megragadtál annál a pontnál hogy ő egy kis idegesítő pukkancs és te vagy a világ menője.


Bár hülyén hangzik de Neked mondom ezt: nőj fel!

2010. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező teljesen megértelek. kb nálam is ilyen a helyzet. a hugom 9 én 13 de van egy nővérem is 15 na azt a kis hugom olyan kedves, hogy az összes cuccomat ellopja ha nem az van amit ő akar. a gépért szoszerint hisztizik. árulkodik zsarol és mindig azt akarja csinálni amit én.
2010. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
71%
15:41-es vagyok. Oké de akkor sem kellet volna. Am nyugi tudom mien lóról leesni nekem is van lovam. De nagyon rondán is letud esni és komoly baja lehet. Eddig szerencséd volt h nem esett komolyabb bajod. De vigyázz az öcsédre!
2010. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!