Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit hallottatok a VIII....

Mit hallottatok a VIII. kerületi Vörösmarty Mihály Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 14:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A töritanár igen K-val kezdődik és amikor feleltetett mindig azt mondta, hogy Ki jön a K...... Kávézóba? A magyartanár meg SzLGY. Őt utáltam a legjobban.
2013. jan. 10. 16:59
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a töri tanár megvan :D Én egyszer követtem el azt a hibát, hogy egy V-kivágású topban mentem be még szeptember elején, erre rögtön kaptam a beszólást, miközben bámult a melleimre: "Milyen fehér a bőröd (napallergiás vagyok, képzelheted a színem)... Nem baj, Marilyn Monroe is fehér volt, mégis szerettük...". Azt hittem ott süllyedek el. SZLGY meg felcsapott magyar tanárnak?? Az csak a törifaktot tartotta (és milyen rosszul), mikor ballagtam....
2013. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen SzLGY magyart is tanít. Abban még rosszabb, mint töritanárként, mivel egy évig ő tanított törit nálunk. Mág sosem volt ilyen rossz tanárom. Nem tanított semmit csak az életéről beszélt.
2013. jan. 10. 17:08
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... Én fél évig bírtam vele a törifaktot, le is adtam. Mondjuk szerintem K. legalább jól tanít törit, csak bunkó.
2013. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A legjobb tanár a VMG-ben: B.T. ő törit tanít. Kétszer volt nálunk helyettesíteni és nagyon jó tanár, mert jól tanít és annyira karizmatikus, hogy egyszerűen nem lehet nem rá figyelni órán. Ja és a föci tanár: T. is kivétel.
2013. jan. 10. 17:36
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A föcitanár a legjobb, nagyon szerettem :) De hozzám a biosztanárnők is közel állnak, nagyon sokat segítettek az érettségi előtt.
2013. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Némelyik tanáron nem tudtam kiigazodni, mert nagyon sokszor voltak lekezelőek, de néha mindenféle ok nélkül kedvesek voltak velem. :)
2013. jan. 10. 23:38
 18/19 anonim válasza:

na latom folyik itt a beszelgetes a vmg-s tanarokrol:P vagy folyt régebbben :) beszállhatok?:)

K nekünk 9.be tanitott törit,hat ismerö,eleg sok perverz dolgot mondott nekünk is...10.be megkaptuk B.T-t mert K elment gyes-re(:D :D :D :D)..hat oriasi:) mi nagyon szeretjük,ez a legjobb szo rá,hogy karizmatikus.Annyira erdekesen adja elö a dolgokat es hitelesen,hogy tenyleg szuper.Hat mit ne mondjak,elég szabadszellemű,de en nagyon birom

SLGY engem nem tanitott soha,de nem szeretik tul sokan:D miert?

2 biosz tanar nagyon jo.

2013. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
GYES-re? :D Pedig milyen hímsoviniszta volt mindig is... Valahogy akkor született a fia, amikor végeztem.
2013. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!