Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Akik nem engedik egyedül...

Akik nem engedik egyedül közlekedni iskolába a gyereket, mi az oka, amitől leginkább tartotok?

Figyelt kérdés
Feltételezem a szavazásban felsorolt dolgok közül egyszerre akár több is fennállhat, ami miatt nem hagyod egyedül közlekedni iskolába/-ból a gyereket, de úgy mégis melyik az az eset, amitől a leges-leginkább féltek, tartotok, hogy nem engeditek?

ápr. 23. 18:24
A kérdező szavazást indított:
- Jármű elgázolja, közlekedési balesetet szenved
- Kirabolják, vagy ellopják valamijét
- Megverik, fizikailag bántalmazzák az iskolatársai
- Megerőszakolja, vagy elrabolja egy pedofil vagy szatír
- Kóbor kutya megtámadja
- Eltéved, nem talál el az iskolába vagy haza
- Ellóg az iskolából, vagy engedély nélkül elcsavarog, nem ér haza időre
- Valamilyen bűncselekményt, törvényellenes dolgot elkövet
- Elhagyja a személyes tárgyait, értékeit
- Egyéb, kommentben leírom
30 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Statisztikailag az elüti egy autó a leggyakoribb, ezért én attól féltem. (Usa statisztikát néztem csak.)
ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Attól félek, hogy nem az iskolába megy hanem az én munkahelyemre, és én meg majd mehetek helyette suliba.

Na még mit nem?!

ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Gázolástól féltem,valamint a cigányoktól,hogy kirabolják,megverik.
ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább attól féltem őket, hogy balesetük lesz, elütik őket, de az is problemás, hogy esetleg elkeverednek, eltévednek. Sajnos nem is latom, hogy nikor fognak tudni egyedül közlekedni.

A nagy auti, ő egyedül jár gyalog, de busszal, villamossal sajnos nem tud, mert lefagy, kiborul, annyira, hogy még segítseget sem tud kérni.

A két kisebb adhd-s. Megállunk az út mellett megállapítjuk, hogy jön az autó/piros van és sokszor mindezek után is már lépnek is le a járdáról... Tudják, hogy mikor szabad átmenni, tudják, hogy mit kell nézni, de csak az esetek 70%-ban jön össze. Na, engem ez a maradék 30% aggaszt!

ápr. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elütik a zebrán. Itt úgy mennek, mint az őrültek, még nekem is nagyon kell figyelnem. Tíz perc gyalog az iskola, de 5x kell átkelni az úton, ebből 2x forgalmas úton és csak az egyiknél van zebra. Lámpa nincs. Nem is akar egyedül menni.
tegnapelőtt 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!