Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Pepco Harry Potter hátizsákok...

Pepco Harry Potter hátizsákok milyen minőséggel bírhatnak 3500 forintért?

Figyelt kérdés
Mert ha csak hónapokig lehet használni akkor nem olcsó, hanem drága

2023. aug. 9. 17:52
 1/9 Bogica0616 ***** válasza:
82%
Szerinted milyen lehet a minősége? Az anyag + munkadíj+ saját haszon+ áfa. Elég karcsú 3500 Ft ért. Tehát valahol spórolni kell.
2023. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Hát 3500ftért biztosan nem fogja hónapokig sem bírni ha napi használatban van.

Gondolom nem is arra szánták🤔

2023. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Pepco


Na, szerinted, milyen a minősége?

2023. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát ne azzal menj kalandtúrára!
2023. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Én nem mondanék biztosat csak az ár alapján.

A fiam 25E Ft-os táskája 4 hónap alatt leamortizálódott, de közölték, hogy csak fél év rá a garancia, mi meg nyáron vettük, szóval buktuk. Dühömben bementem a kínaiba és vettem neki egy Pókembereset 3800Ft-ért. 2,5 éve használja, és idén sem kell még újat venni. Azon kívül, hogy a belső bélést javitani kellett egy helyen, semmi baja nincs... Ezzel csak azt akarom mondani, hogy olcsóbb árkategóriában is ki lehet fogni jó minőséget és drágából is pocsékot.

Én eddig elégedett vagyok a pepco-s termékekkel. Nyilván megnézem, hogy mit veszek meg és ha silánynak tűnik valami, azt adhatják bármilyen olcsón, nem fogok rá költeni, de ugyanez igaz a drága cuccokra is.

2023. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Vettem már én is jó minőségű cuccokat a Pepcoba.
2023. aug. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a drága zippzárja bekrepált elsőben, pedig 4 évig jó lett volna. Tescóban vettünk újat, nem drágát, azt használja 3. éve, vagyis most lesz negyedik. Semmi baja, pedig nem hiperszuper márkás.
2023. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ne vedd meg!

mert zoknit vettem meg

pólót hát az

3 mosás után tág volt ne is beszélve az meg 1 ujni vastagon ki volt szakadva

Ez pepco

2023. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az esernyőim pár használat után mind tönkrementek, akarmennyiért vettem őket. Vettem egyet a kínaiban vagy 5 éve fillérekért, azóta sincs semmi baja.
2023. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!