Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogyan kell online visszamonda...

Hogyan kell online visszamondani a gyest?

Figyelt kérdés
Nincs ügyfélkapum és mostanában nem tudok bemenni feladni postán a visszamondást. Valaki letudja nekem írni hogyan kell online a kitöltött nyomtatványt elküldeni, és hová? Az email lenne a legjobb, vagy ha az nem akkor van ennek valami hivatalos oldala? Köszönöm.
2022. ápr. 5. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Off: miért akarod visszamondani? Csak ha elhagyjátok az országot, akkor nem jár, amúgy bármit dolgozhatsz mellette🤷‍♀️

Amúgy a területileg illetékes hatóságnak keresd ki az email címét és oda kell küldeni.

2022. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már bocsánat de ki mondta hogy nem tudok dolgozni vagy egyéb? Nem munka miatt akarom visszamondani, hanem mert egyszerűen lejárt. Nekem azt mondta a védőnő hogy ilyenkor a nyomtatványt ki kell tölteni, beírni az indokot és akkor nem küldik a kövi hónapban. De akkor ez nem így van?
2022. ápr. 5. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat, de ki feltételezte, hogy nem tudsz dolgozni?

Meg van állapítva meddig jár, onnantól automatikusan megszűnik.

2022. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnik automatikusan.
2022. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy kell kitölteni. Ilyet védőnő biztosan nem mondott. Bár ahogy látom, vannak problémáid az értelmezéssel, az első válaszolónak is neki ugrottál minden indok nélkül.
2022. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. De igen a védőnő mondta, nincs okom hazudni.

2. Nem ugrottam neki de a munka nem tudom hogyan került be a képbe, semmi ilyenről nem kérdeztem senkit.

3. Olyan embereket kérdeztem akik normális választ tudtak adni, nem téged kedves 5-ös.

A többieknek köszönöm szépen.

2022. ápr. 5. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy került a képbe, hogy azt feltételeztem tudsz arról, hogy automatikusan megszűnik, amikor lejár, tehát azt hittem, hogy munkába visszaállás miatt akarod lemondani.
2022. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert logikusan a határozatban benne van, hohy meddig kapod.


Amennyiben meg akarod szüntetni, feltételezzük, hogy a lejàrta előtt.


Ennek pedig csak néhàny oka lehet.. az egyik, hogy nem tudod, hogy ha dolgozol, nem kell lemondani.


Azt nem értem mire ez a hatalmas támadás?


Szóval ne csinálj semmit, mert nem kell tenned semmit!

2022. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!