Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha csak lázas, akkor tuti...

Ha csak lázas, akkor tuti hogy csak fogzik?

Figyelt kérdés

4-én lesz 11 hónapos a fiam.4 foga van.Reggel úgy keltünk hogy tiszta nyügi volt.Megmértem és 38 felett volt a láza.Ma 2x kapott fél adag nurofent és egyszer lázkúpot.Amíg hatott a gyógyszer addig le se lehetett lőni, amint ment el a hatása már megint nyügi volt.Semmi más tünet nincs!Se hasmenés, se orrfolyás..semmi amitől azt gondolnám hogy beteg..ja meg nagyon aluszékony.De. 11 kor alszik 1 órát, és délután 3-kor 1-1,5 órát.Általában este 9kor alszik el éjszakára.Ma meg napközben 3x is bealudt, és este fél 6kor mikor beraktam vacsorázni, akkor úgy elaludt az etetőszékben mint részeg az éjszakai buszon.Egyébként rendesen evett is ma.Magyarul étvágya van..még anyatejes, de próbáltam neki vizet és teát is adni, de nem fogadta el nagyon..egyébként nem is szokta..Anyatej függő...de tényleg.Így ma sokat volt cicin, többet mint szokott.

Jajj...bocsánat ha hosszú lett, csak aggódom kicsit, mert igaz 2. gyerek, de a lányommal majd 3 év alatt sosem volt ilyen bajom..eddig 1x volt beteg ennyi év alatt..igazán lekopoghatom.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2013. okt. 26. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet beszedett valami vírust. Egyáltalán nem biztos, hogy fogzás. Ha ennyi a baja amit leírtál orvoshoz még nem vinném, de ha hétfőig sem múlik, akkor igen. Remélem minden rendben lesz.
2013. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak lázas akkor biztos, hogy vírus.

Nem kell rá gyógyszer, a szervezet ezt maga győzi le.

2013. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ez vagy virus, esetleg hugyuti fertőzes is lehet. Nálunk tegnap kezdődött a kisebb lányomnál.
2013. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..éjjelre felment majdnem 39 fokra a láza..:( Most sincs jó bőrben szegény..apa mellé van bújva az ágyba..pedig ha jól van csak addig áll le amíg alvásidő van..egyébként le se áll..

Ha holnap reggel is így kel, akkor irány az orvos..de remélem jobban lesz..

2013. okt. 27. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Felesleges orvoshoz menni, ha a lázon kívül más tünete nincs.

Ha vírus, akkor 3-4 napon belül magától elmúlik.

Ha ennél tovább tart a láz, akkor érdemes csak dokihoz fordulni.

2013. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!