Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás miatt hány napig lehet...

Fogzás miatt hány napig lehet lázas egy baba?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 20:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Már 5 napja hőemelkedése van, 2 napja lázas nurofen ( 3*2,5 ml ) mellett. Se takony, se semmi más tünet. Csak nyűgös szegénykém.
2013. okt. 17. 20:43
 2/5 kíváncsicska ***** válasza:
Hívd fel holnap a dokid.Egyszer azért mert a Nurofent nem adhatod tovább neki, másszor azért mert ez nem hiszem, hogy csak sima fogzási tünet.
2013. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már hívtam. Ő mondta, hogy a nurofent adjam 3 napig neki 3*2.5 ml-t és ha mellette is lázas akkor plusz germicid kúp. Azt mondta ha nem javul hétfőn vigyem be. De amúgy semmi tünet nincs, mindent figyelek rajta. Nem taknyos, nem piros a torka, nem fáj a hasa. Csak nyűgös és hőemelkedése van. Mondjuk ma nem volt, de ma még kapta a nurofent. Tegnap még láza is volt. (nurofen mellett) Fogak még nem fehérednek, be van neki keményedve az ínye, de ennyi. Dologélt használunk. Másnak nem volt ilyen? Mennyi ideig lehet hőemelkedése emiatt? Másnak is volt láza ? Mondjuk popsiba mértem neki ott volt 38,6 (az ugye 38,1)
2013. okt. 18. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még csak nem is fehéredik az ínye, akkor nem mostanában fog kibújni a foga, tehát nem hinném, hogy amiatt lázas. Szerintem összeszedett valami nyavalyát. Én megmutatnám az orvosnak.
2013. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmúlt a láz és a nyűgösség is. Fog még sehol. Azért köszönöm a válaszokat. Nem volt semmi tünet amúgy, se hasfájás, se torok, se takony, csak láz.
2013. okt. 21. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!