Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más sem kapta meg még a...

Más sem kapta meg még a júniusi GYED-et?

Figyelt kérdés
Kártyára
2010. júl. 5. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
10-ig kell megkapni
2010. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan az utalás mindig az adott hónap 10. napjáig történik, de általában hamarabb elküldik. AZért nem kaptátok még meg, mert július 1-én nem dolgozott senki a közigazgatásban, így csúsztak az utalások is. Ha ma megcsinálják, kb. szerdára a számlán lesz.
2010. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én a nagyobbikkal is, és most is végig kártyára kaptam/kapom, és nem volt még olyan, hogy 5-e után jött volna. Ezért tettem föl a kérdést!


Köszi a válaszokat!

2010. júl. 5. 08:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, és a csp így is úgy is a kártyán volt, hogy 1-én nem dolgoztak a köztisztviselők
2010. júl. 5. 08:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz dolgozniuk a köztisztviselőknek, hogy a gyedet utalják. Elvileg csak megbízást adnak a banknak, s megy az utalás, nem? Ha jól tudom - lehet, hogy tévedek - de pl. a családi pótlékot minden hónap első munkanapján utalják. Ebben a hónapban elseje munkanap volt, tehát az a legtöbb embernek számlán van, a posta lassúbb. Én postán kapom, még nem jött. A gyed pedig általában utána szokott jönni 1-2 nappal, nekem szintén postán. Utalva nem tudom. De már nekünk is jól jönne.
2010. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezen kérdések elhangzottak a múlthéten is, de akkor a kétkedőket lehülyézték. Mert az állam úgyis fog utalni. Hát nem!

Én is dühös vagyok, itt állok két gyerekkel, az állam közel 140.000 Fton ül, de a Dégáz már küldte az SMSt, hogy vonná le a pénzt!

Néhány kérdés a múlthétről, érdemes elolvasni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2010. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én sem kaptam még. De jöhetne :)
2010. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kaptam még meg, de ma már nem is fogom megkapni mert már 1/2 15 van.
2010. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Reméljük, hogy holnap reggel a kártyán lesz a pénz :) És a postás is igyekszik :)


Köszi a válaszokat

2010. júl. 5. 20:22
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem ma sem jött még meg, és már nem is fog sajnos :(
2010. júl. 6. 07:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!