Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, h a héten...

Mit szóltok hozzá, h a héten még nem lesz családi, gyes, gyed?

Figyelt kérdés

2010. július 1-je munkaszüneti nap.



A Magyar Államkincstár a számlavezetési körébe tartozó Ügyfelei részére ezen a napon szünetelteti ügyfélfogadását és pénztárszolgálatát, de az országos elszámolásforgalmi rendszerekben (GIRO, VIBER, PEK, KELER) indított és fogadott, valamint a Magyar Nemzeti Bank (MNB) és az OTP Bank által elszámolásra továbbított tranzakciókat az érintett számlákon elszámolja. Elektronikus úton rendelkezés 2010. július 1-jei értéknapra - az érintettek körében - az új kormányzati struktúrának és az újonnan megtett aláírás-bejelentésnek, elektronikus rendelkezési jogosultságnak megfelelően adható be.


2010. jún. 30. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Volt már ilyen máskor is. Hogy pont így esett valami "ünnepnap", és sokadikán ért ide a pénz. Hát ez van...


Néha hallom (volt) kollégáktól, hogy egy-két havi fizuval tartozik nekik a cég... Na az azért sokkal rosszabb lehet, mint itt, pár nap "késés".


Amúgy igen, "köztisztviselő" nap, vagy mi a fene lesz holnap, okmányirodába akartam menni jogsi ügyintézés miatt, de minden zárva lesz :((

2010. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem kb. 2hónapja küldték a gyeses papírt,amin az volt hogy harmadikáig kifizetik. A gyedet mindig elhúzták ötödike utánra. Sajna megtehetik.

De az tényleg rosszabb helyzetben van,akinek nagyobb pénzzel tartozik a mhelye.

2010. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
..., de az országos elszámolásforgalmi rendszerekben (GIRO, VIBER, PEK, KELER) indított és fogadott, valamint a Magyar Nemzeti Bank (MNB) és az OTP Bank által elszámolásra továbbított tranzakciókat az érintett számlákon elszámolja.
2010. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

vagyis csak az otpseknek!

vagy nem?

2010. jún. 30. 23:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem(vagyis az én olvasatomban) ezzel arra céloznak, hogy bár helyben nincs ü.fogadás és pénztár sem, de az elektronikus utalásokat megteszik. Gondolom programozva, hiszen én is úgy utalok mindig, hogy beírom, hogy x.-én utalja el a számlámról.

De ez csak szerintem van így, hiszen nem bankszüneti nap lesz.


3.voltam

2010. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az utalási nap 07.01. akkor nem ez szerepelne a táblázatban, szerintem is automata utalja, ahhoz nem kell, hogy dolgozzanak is. Banki nap van, azzal nincs gond. Szerintem megkapjuk holnap.
2010. júl. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
semmit. mit szóljak hozzá...?! fizetést sem mindenki 1-jén kapja. mi is szűkösen élünk de nem várom úgy mint a messiást...
2010. júl. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Mit szólok hozzá?

Hogy majd ha számlán lesz, akkor megkapjuk...

Egyébként nekem a munkahelyem a kifizető(önkormányzat) és 10.-e van szerződésileg meghatározva, március óta 20-22.-e körül kapom meg...

2010. júl. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen,csak tudjátok annak nem mindegy,akinek a párja is 10-e körül kap!!!

azért ennél normálisabb válaszokat vártam.

Amúgy meg megkapja mindenki időben!

2010. júl. 1. 13:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én párom is a kórház alkalmazottja, önkormányzat fizeti 20.-a körül...
2010. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!