Miért vérezhetek?

Figyelt kérdés
Február 18-9 fele kéne megjönnie, viszont már 5 napja vérzek. Nem menstruáció, mivel kevés. Néha barnás maszatolás, néha meg élénkebb. De elmúlni nem akar. Orvoshoz van időpontom, de addig is kíváncsi vagyok mi ez, mivel velem ilyen még nem történt. Köszi a válaszokat.
2018. febr. 8. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán progeszteron hiány.
2018. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az. Nekem is ilyen volt!
2018. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem kaptam túl korai időpontot. Jó lenne ha nem véreznék hetekig.
2018. febr. 8. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:
1 hétnél csak nem fog tovább tartani.
2018. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem úgy néz ki. Kicsit fáj is jobb oldalt a hasam, tompán. Ahogy megmozdulok, csinálok valamit, elkezdek vérezni. Azt hittem 1-2 nap alatt elmúlik, de nem.
2018. febr. 8. 18:18
 6/8 A kérdező kommentje:
*Egyelőre nem úgy néz ki, mint ami abbamaradna.
2018. febr. 8. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elmenni egy magánorvoshoz? Szerintem van ahol nem is kell időpont. Az enyémnél se. Vagy van akinél az ismeretlen vérzés sürgős ellátás, és fogad bejelentkezés nélkül is. Szerintem akkor próbálj keresni valakit.
2018. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Magánnál kértem időpontot, de sajnos csak így tudta adni. Várok vasárnapig, ha addig nem múlik el, elmegyek másikhoz.
2018. febr. 8. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!