Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 2 éves gyereknek még nem...

Egy 2 éves gyereknek még nem az anyja mellett van a helye? Miért akarja a kormány bölcsibe dugni a gyerekeket? Hova mennyen el az anyuka dolgozni mikor nincs munka?

Figyelt kérdés
azt akarják ,hogy minden anyuka menjen vissza dolgozni,de hova?a pénzeket is elveszik,de azért szüljenek,meg halljanak éhen nem?felháboritó!!!!!!!!!
2010. márc. 14. 19:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Ez csak arra jó, hogy a drága minisztereknek több maradjon a zsebükben. Miért fizessenek másnak, ha maguknak is eltehetik.....

EGyébként, ha már itt tartunk. Külföld az külföld. Aki ezt hozza példának költözzön oda, de ez Magyarország.

A döntéseket olyan emberek hozzák aki életükben nem dolgoztak mégis milliós a havi fizetésük. Szerintetek érdekli az őket, hogy a szerencsétlen paraszt halálra dolgozza magát és mégis éhenhal? Kétlem.

Nekik van arra pénzük, hogy más nevelje a gyereküket.

Nekem szerencsém van mert én még a "régi" rendeszerben szültem és nem akarok több gyereket.

De ha akarnék se tudnék visszamenni dolgozni, mert szülés után megszünt a munkahelyem.A törvényhozókat csak a saját érdekük érdeklik. Nagy ívből lesz@rják, hogy az a több millió ember -aki a fizetésüket adja-, hogy és miként boldogul.

Felhábortó ami "odafent" folyik. Ha rajtam múlna biztos robbantanám az egész társaságot, de ez csak "álom"...

Addig sajnos tűrni kell és "bosszankodni" azon amit ezek az ugynevezett urak kitalálnak....

2010. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gondozónő, hogy felsőbb utasításra mindig kint kell lenniük -5 fok felett. Szerinted miért mondom?
2010. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, hogy ez egységes szabály-e, de sárban, szutyokban nálunk nem viszik ki a gyerekeket, akárhány fok van.
2010. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha sár van, akkor elzárják e gyerekek elől a "földes részt" és a betonon vannak.
2010. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
89%
ez szerintem is hülyeség. én visszamentem, mikor 2 éves volt, mert hívtak, és mert így láttam jónak, mert nekem is hiányzott már a meló nagyon. de akinek esetleg nincs is hova visszamenni, az mit csináljon? nem beszélve arról, hogy az állam sem spórol, mert valakit felvettek mindenkinek a helyére, és akkor ő meg munkanélküli lesz, ha az anyuka visszamegy. meg elég bölcsis férőhely sincs. szóval összességében ez egy átgondolatlan, rossz döntés volt szerintem. mondom mindezt annak ellenére hogy én visszamentem, mert akit a helyemre felvettek terhes lett és szegény veszélyeztetett volt, enm tudott dolgozni járni, meg nem is igen merte magát kitenni a stressznek, ami egy vezetői feladattal jár. EZT megérti az ember, és visszamegy...de hogy 1 hülye döntés miatt, ez abszurd...
2010. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
85%
ja, utolsó vagyok, ha nem derült volna ki, azt nem gondolom, hogy emiatt törést szenvedne a gyerek, sőt...de amíg nincs meg a megfelelő infrasrtukturális háttér, addig nem szabadott volna ezt a jogszabályt meghozni.
2010. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
69%
Nekem iszonyatosan fájt, hogy be kellett adnom. Én annyit bőgtem. De ez az én hibám is, mert legszívesebben bezárkóznék a gyerekemmel valahova és eldobnám a kulcsot, hogy soha senki ne bánthassa. Szóval nekem lehet, hogy jól jött, hogy levakarták rólam a gyereket, mert később még nehezebb lett volna.
2010. márc. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
86%
utolsónak jól jött tényleg :) előtte levő vagyok :)
2010. márc. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó előttinek: nekem ugyanez....januártól bölcsibe fog járni a kisfiam és már előre sírok. Várok a csodára, hogy egyszer csak jobb anyagi helyzetünk lesz és velem maradhat 3 éves koráig, de sajnos nem úgy néz ki, és ettől szenvedek is rendesen, sajnálom beadni, de nincs más választásunk.
2010. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.de KÜLFÖLDDEL NE PÉLDÁLLOZZUNK már ,mert nem ott lakunk,ha lenne munkám,2.5 évesen én is beadnám bölcsibe,mert utánna 3 évesen igyis-ugyis ovis lessz,de nincs hova mennem,mert ahol dolgoztam azt nállunk megszüntették,de másik városban van több üzletük.sajnos itt tartunk
2010. márc. 15. 10:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!