Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna ha a...

Fiúk! Titeket zavarna ha a barátnőtök soha nem akarna gyereket?

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 23:32
1 2
 11/18 anonim válasza:
47%
18 évesen még nem nőtt be a fejed lágya, annyi idősen még én is egyedül akartam megöregedni gyerek nélkül. Hét elég sokat változtam 2-3 év alatt. Én nem jönnék össze olyannal, aki teljesen kizárná a gyereket, akármilyen bombanő, akármilyen szép belülről is. És ezt mondom úgy, hogy nem volt még senkim. 21/F
2015. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
25%
Ez is egyszerű divat követés. "Ha ő sem akar gyereket én sem akarok." - az élet legcsodálatosabb dolgaira mondanak nemet az emberek. Utána meg csak panaszkodnak. Gondolkozással van probléma ha valaki nem akar, vagy nem elég érett.
2015. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha őt nem zavarná, hogy akkor mással hozok össze egy gyereket, akkor engem sem zavarna, hogy nem akar gyereket.
2015. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Úgy gondolok a gyerekekre mint ő:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Akkor már kiscica mint gyerek.

2015. júl. 8. 00:43
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
na hajrá mi tart vissza? :,D keress olyat aki nem akar oszt kész...18 évesen nem sokan szeretnének,na meg úgysem juttok el addig még ha akarna se....ez a reális
2015. júl. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem, minek utód ebben a világban, lehet butaságot írok, de én így látom.
2015. júl. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%

Aki ilyet mond, az vagy egy éretlen kislány, amit majd kinő, vagy egy karrierista szex és nyújorkon szocializálódott emancipu...ci, aki meg óbégatni fog, hogy mi az, hogy 43 évesen nem esik teherbe.

Persze becsülendő ha valaki tudja magáról, hogy alkalmatlan szülőnek és nem vállal gyereket csak mert a Szülei vagy egy valós vagy vélt társadalmi norma ezt várja tőle.

2015. júl. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
48%
Igaz nem pasi vagyok de azért szeretnék válaszolni. Úgy direktben én sem szeretnék gyereket, hogy mindenáron és márpedig nekem kell. Nem, nem kell. Viszont ha lenne egy párom akit nagyon szeretek és szeretne gyereket, akkor 1000 örömmel vállalnám a dolgot. Sok pasi szeretne gyereket, szóval ez nemépp lesz előnyös tulajdonságod hogy te nem szeretnél, de később hátha meggondolod magad. 18L
2015. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!