Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keveredtél mar vicces, netalán...

Keveredtél mar vicces, netalán kinos szituácioba, mert a gyermeked tett, mondott valami vicceset?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 16:35
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
93%
Nem egyszer :D Az egyik ilyen: A lányom oviba járt és épp beíratkozási időszak volt. A kisebb fiam akkor lett 3 éves. Mondták neki a jövendőbelo kiscsoportos óvónők, zóljon nekem, hogy írassuk be az öccsét. Erre a lányom: "anya nem tudja még, melyik oviba viszi a Balázst, mert itt buták az óvónénik!" Igaz, tényleg beszéltünk róla, hogy a kicsit nem biztos, hogy abban az évben viszem oviba, mert azokhoz az óvónőkhöz nem igazán akartam vinni..De, gogy ő hogyan hallotta meg a dolgot, nem tudom, mert sosem előttük beszélünk meg ilyen dolgokat a férjemmel. Na, a lényeg, mikor mentem a lányomért délben az oviba, az ő óvónői figyelmeztettek a gyerkőc produkciójára...Az egészben az a legszebb, hogy én is óvónő vagyok és a gyerekem a kolléganőimről mondott véleményt :S
2010. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
87%
az ovónénine elég szép bajsza volt. fiatal nő volt és csak szőkítette, de így is nagyon látszott neki. és néha kicsúszott otthon, hogy bajszos ovónéni. erre jön ha fiam az oviból, hogy anya, ma véletlenül bajszor ovónéninek szólítottam XY nénit. na mondom...azt hittem ciki, de lesz sose került szóba és ugyanolyan volt az ovónéni is.
2010. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

:) :)

Nàlunk a férjem keveredett kissé kinos szituba a gyerkoc miatt. 19 honapos, de imàd - fiu létére- segiteni takaritani...A pàrom jogàsz, egyik este a nappaliban hagyta a tàskàjàt, amiben az iratokat, dossziékat tàrolja. A gyerkoc valahogyan beleapplikàlta a kis seprot, egy pelenkàt meg a torlorongyot..Màsnap este meséli a pàrom, higy tiszta ciki volt, a kozjegyzo ul vele szemben, majd elo kellett vennie valamelyik hagyatéki dossziét, és ehhez ki kellett pakolnia a seprot, pelenkàt, rongyot az asztalra :S :S

2010. jan. 16. 18:26
 4/45 anonim ***** válasza:
89%
Édes manó!!! :)) Ő segíteni akart...
2010. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

hát de édeeeeeeeeeeeeesssssss lehetettt, jót nevettem :))))))))))))

már várom h a fiam is megörvendeztessen ilyenekkel

2010. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
98%
Keresztfiam 2,5 éves volt amikor sógornőm szülinapjára tesóm megtanította neki ,hogy majd mondja anyának amikor átadják az ajándékot,hogy boldog szülinapot. Eljött az idő gyerek rákezd "boldog,boldog" majd ránéz apára,apa segít -na mije van anyának?- Kis legény büszkén "punia"! Jót nevettünk ők inkább pironkodtak!
2010. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
93%
Kollégám gyereke: "Anya, ezek azok a hülye kollégák?" Hát, igen...
2010. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
64%
Köszi lányok..hogy ebben mi nem volt hasznos, nem tudom....
2010. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kislánya: ültek a buszon, eegyszer csak megszólal jó hangosan az alig két éves: Anya, te fingottál?
2010. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
97%

Két éves fiammal ültünk az Árkádban, valami sütit ettünk, fiam jó hangosan azt mondja nekem: Anya kakis a szád :D

(csokis volt)

2010. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!