Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vettétek már ki menet közben...

Vettétek már ki menet közben a babátok a gyerekülésből/hordozóból?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mesélte a napokban, hogy kivette az ölébe az autópályán a pár hónapos babájukat, mert már nem bírta hallgatni, ahogy ordít.

Nekem 1 éves múlt a babám, még soha nem vettem ki, bárhogy ordított, inkább ordítson, mint kirepüljön.

Szerintem ez nagyon nagy felelőtlenség. Miért nem állnak félre akkor pihenni egy kicsit? Mit gondoltok erről anyukák?


2010. jan. 5. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Én is vettem ki mert hányt, és nem akartam hogy megfulladjon!Az autópályán nem akkor áll meg az ember amikor akar!Ahogy tudtunk megálltunk, de én akkor is kivettem!Ha felelőtlenség ha nem!
2010. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De csak azért mert sír? (A hányás más tészta...)
2010. jan. 5. 10:05
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk egyszer volt, hogy nagyon-nagyon sírt, de hallottuk rajta, hogy nyűgös, nincs semmi baja, és nem vettük ki. Tíz percre voltunk otthonról, azt mondtuk, hogy most következetesek leszünk. Szörnyű volt hazáig :(
2010. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Én is kivettem egyszer, bár nem menet közben... vagyis épp készültünk félreállni, de már annyira ordított, hogy lilult a feje és alig vett levegőt. Kb 20-30-al mehettünk akkor már, mert épp odaértünk egy ilyen útszéli parkolóba. 2 hónapos volt ekkor a fiam.
2010. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
egy alkalommal. kis városból mentünk kis faluba kb 2 km volt hátra. sajnos az én kicsim az a fajta, ha erősen sír rögtön hányásba torkollik. ezt akartam megelőzni.de 30-40-nél nem mentem gyorsabban. és nem érdekel ki mit szól hozzá. rendőr nem látott, 1 autóval találkoztam útközben. tudom baleset mindenhol előfordul. azóta viszek magammal 1 táskányi játékot-könyvet, amit kedve szerint szétdobálhat.
2010. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
12.34-es vagyok. nem menet közben-->félreálltunk.
2010. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen, többször is. Elismerem, felelőtlen vagyok. Pont.
2010. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

nálunk is előfordult,hogy hallgattuk,hogy üvölt-mert az már nem egy mezei sírás volt!

De az is hogy menet közben kivettem!Ettől nem vagyok felelőtlenebb-szerintem-hiszen nem "repkedünk".És általában pár perc után félre is állunk.Sőt meg is szoptattam,mert csak az nyugtatta meg.Igaz akkor már az út széli temető parkolójában voltunk

2010. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos a babám. soha nem vettem ki. nem egy sírós fajta, de a kocsiban azért időnként rázendített, főleg mikor még a hordozó volt, és háttal ült. én meg azért vagyok az anyja, hogy tudjam, hogy ordítani nem, de kivenni halálos is lehet.
2010. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

Autópályán nem járunk, de ott biztos, hogy nem utaznék a gyerekkel autósülésen kívül.

Viszont a városon belül előfordult már, hogy az ölemben utazott a kisfiam.

Alapvetően én sem tartom jó dolognak. De volt olyan helyzet, amikor nem volt más lehetőség, mert sürgősen haza kellett jutnunk és nem volt gyerekülés, mert nem a mi kocsinkkal voltunk. És persze a csendes, szinte forgalom nélküli kisebb utcákon lavíroztunk hazáig, nyilván nem a főútvonalakon.

Szóval nem tartom helyes dolognak, de el sem ítélek miatta senkit, mert lehet olyan helyzet, amikor egy ilyen csendes kis utcákon át való hazaruccanás még belefér.

2010. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!