Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy jó helyre...

Nem tudom hogy jó helyre irom-e, bocs ha nem . Szóval lenne egy kérdésem, lehet kicsit furcsán hangzik de a következö : Férfi is lehet külföldön au pair? :D, nem tudom magam is kicsit mulatságosnak tartom a kérdést, de azért csak megkérdezem .

Figyelt kérdés
Tehát csak nöi au pair-ek vannak? Amúgy nem vagyok pedofil, meg ilyenek csupán érdeklödöm. :D
2009. nov. 17. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szió!


Igen, férfi is lehet. Vannak szülők, akik jobban bíznak a férfiakban ilyen téren is.

Angliában többször hallottam kint lévő ismerőseimtől, hogy pasik a babavigyázók.

2009. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi !:) jó tudni hogy azért ilyen is van
2009. nov. 17. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, nekem pont angliában van egy férfi ismerősöm, két gyerekes családnál.
2009. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. Társadalomtörténetileg meg van az oka annak, hogy miért alakult úgy, hogy a gyermekgondozással járó munkákat miért csak nők látták el sokáig kizárólagosan, de ez már kiegyenlítődni látszik. Vagyis inkább már kezdetét vette ebben egy változás. Az ilyen jellegű változások általában nyugatról indulnak, tehát hozzánk még olyan mértékben nem jutott el, itt még sokan furán néznének egy férfi bébiszitterre (főleg a legutóbbi botrány után sajnos), vagy egy "óvóbácsira", alsós tanítóbácsira. De pl. Angliában ez már egy népszerű és mondern dolog. Én határozottan örülnék neki, ha több férfi választana ilyen hivatást, én a fiamat szívesen adnám olyan oviba, ahol férfi pedagógus is van.
2009. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!