Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes járássegítőt venni?

Érdemes járássegítőt venni?

Figyelt kérdés

Az első gyerekemnek nem volt, most viszont erősen gondolkodom, hogy vegyek-e a másodiknak járássegítőt.

Véleményeket várok. Nálatok bevált? És milyent?


2009. okt. 30. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.Nekünk nem volt,de nem is bánom,mert a kisfiam 1hónap alatt megtanult,felülni,felállni,mászni és járni is.Nálunk pénzkidobás lett volna,de sokak szerint jó dolog,láttam olyat amit utána kis autóként lehet használni,szerintem olyat vegyél,mert ha hamar megtanul járni akkor is azt még autóként sokáig élvezheti:D

Üdv.14hós babó anyuja

2009. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiamnak volt, mert úgy láttuk, kell neki. Sokat használta, nagyon szerette. A kicsi fiamnak viszont nem kell, rá sem néz, nem is tologatta, csak nagy ritkán, anélkül tanult meg pár hét alatt járni. Így most megy tovább a járássegítő a rokonságban!
2009. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányom a hold-kompot kezdte el tologatni...én nem járássegitőt, hanem kis babakocsit vettem neki. Azt tologászhatja, nem esik el vele, és később is kihasználja.

2009. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A két nagyobbik gyerekemnek nem volt, nem veszek a kicsinek sem, felesleges pénzkidobásnak tartom az ilyen dolgokat. Ők is megtanultak járni nélküle, ahogy én is, Te is, mindenki.

Hasznosabban is el tudom költeni az árát :))

2009. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi vettünk használtan, de nem bántam meg. A lányom imádta, tologatta állandóan. Fisher Pricet vettem 4000 E-t.
2009. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En vettem, bar nem a jaras segites miatt, hanem a jatek orome miatt. Ugyanis az egyik baratnomnek a babaja idosebb, mint az en fiam, nekik volt egy fajta, aminek az elejen egy leszedheto panel van, ami tele van mindenfele zenelo, cincego, vilagito gombbal, figuraval, fogaskerekkel, sima kerekkel, sorolhatnam. A fiam akkor meg csak ult es maszott, het honapos sem volt, viszont odaig volt ezert a jatekert. Ugyhogy vettem neki ugyanolyat, otthon is nyuzte, hasznalja sokat.

A sors fintora, hogy egy heten belul felallt, de nem hiszem, hogy koze volt a jarassegitohoz, ugyanis amellett meg egy ideig eszebe sem jutott felallni. Nem is nagyon tologatta meg az azt koveto honapban, mert nalunk laminalt padlo van, ha azon elkezdte tolni, akkor iszonyatosan begyorsultak a kerekek es nem birta kovetni. Most epp 11 honapos, a heten indult el, de nem sokat setal a jarassegitovel, tovabbra is inkabb jatszik vele, most mar fel is forditja es a kerekeit porgeti, szereli.

En nem banom, hogy megvettem, azt hiszem, hogy ez a legjobban kihasznalt jatekunk.

2009. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én most vettem neki,1éves szülinapjára.egy tök egyszerű kis "tuli kocsi" nem volt 5ezer a regio játékboltban.van hozzá kocka....kerreg a kereke.eleinte még fogtam vele együtt,de ma megmutatta,hogy egyedül is tudja tolni :-) de tényleg nagyon gyorsan megy...vigyázni kell vele.amúgy kapaszkodva bútorokban már megy,és egyre hosszabb távolságokba nyújtózik.

szerintem ha van rá módod egy középkategóriásat vegyél neki.

2009. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!