Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 7 hónappal normáli...

Szülés után 7 hónappal normális a bő víz szerű folyás?

Figyelt kérdés

Mindig is volt folyásom..én ilyen vagyok sajnos.Még nagyon kicsi koromban kezdődött(kb 10 évesen), nem is menstruáltam még.De ilyen mint most még sosem volt.Szülés óta még nem jött meg.Mi ez?Volt valakinek ilyen?

Nem fáj, nem viszket, szinte színe sincs.Csak jön..


2013. júl. 7. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz, biztos több oka is lehet, de ho9gy normális-e vagy nem, azt csak az tudja megmondani, aki látja hogy miről van szó, és ért is hozzá. Innen laikusoktól erre a kérdésre ne nagyon várj választ... (Amúgy szülés után nekem is megváltozott a jellege, de ez nem jelent semmit.)
2013. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó tudom, hogy ez nem egy orvos centrum! :) Csak azt hittem hogy volt valakinek még ilyen..Nem akarok minden hülyeséggel orvoshoz rohangálni..a hátam közepére se kívánom a dolgot...főleg úgy hogy apa egész nap dolgozik, és a lányommal aki 2,5 éves és a fiammal aki 7 hónapos elég nehéz eljutni az sztk-s nőgyogyihoz,és még ott várni nem keveset..gondolom mindenki tudja, hogy egy kis dackorszakos törpével, meg egy bazi nehéz babakocsival ez elég idegtépő..

azért köszönöm

2013. júl. 8. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:

:) Nekem is van egy két és fél évesem meg egy 10 hónaposom. Értem, hogy mit mondasz. De a megoldás akkor is a doki - nálunk pl lehet időpontot kérni az sztk-ban, akkor nem kell sokat várni, max 15-20 percet. Sokszor mondja az ember, hogy nincs ideje orvoshoz menni, nőgyógyászat esetében pláne hiányzik a kedv is hozzá. De ha halogatjuk, csak rosszabb lesz. Bagy azért mert tényleg van valami probléma, amit nem kezelnek így időben. Vagy pedig azért, mert ugyan nincs gond, de azért aggodalmaskodunk miatta - az aggódás, a stressz meg sosem tesz jót. Ha mindenáron neten szeretnél választ kapni egy ilyen problémára, akkor próbáld meg esetleg a fokuszbanano.hu oldalon a nőgyógyász válaszol rovatot - van 4 vagy 5 orvos, akár mindegyiket megkérdezheted külön-külön. Ugyan nagyon valószínűnek találom, hogy azt fogják mondani, látatlanban nem lehet ilyesmire válaszolni, de hátha.


Minden jót! Írd majd meg esetleg, mi lett Veled!

2013. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet! Megnézem ezt az oldalt amit ajánlottál..maximum tényleg elküldenek ők is orvoshoz!!! :)

Ma már egyébként a hasam is görcsöl, úgy hogy ebből így is úgy is orvos lesz.Csak most 1 hétig vidéken vagyunk a rokonoknál..majd ha megint pesten vagyok akkor elmegyek.

Majd ha gondolod megírom itt hogy mit mondtak..meg majd ha valakinek ugyan ilyen van, legalább ez a kérdés ad neki valami kezdő lökést! :)

2013. júl. 9. 08:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szurkolok!
2013. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!